اخبار

فوجیتسو رسما بخش‌های کامپیوتر و موبایل خود را از یکدیگر مستقل ساخت

شرکت فوجیتسو اعلام کرد که کسب و کارهای کامپیوتر و موبایل خود را به دو شرکت جداگانه و مستقل از یکدیگر تبدیل خواهد کرد و به این ترتیب از این پس بخش پی‌سی این شرکت با نام شرکتی Fujitsu Client Computing Limited و بخش موبایل این شرکت را با نام Fujitsu Connected Technologies Limited شناخته خواهد شد.

فوجیتسو دلیل این اقدام خود را افزایش تفاوت میان بازار محصولات مخصوصا در خصوص دو بازار موبایل و پی‌سی و دشوار شدن روزافزون تمایز قائل شدن میان آنها و رقابت با رقبای نوظهور در بازار دانسته است.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که ایجاد شرکت های مستقل برای کسب و کار کامپیوتر و کسب و کار تلفن همراه منجر به مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی روشن مدیریت هر بخش، فعال شدن تصمیم‌گیری‌های مدیریتی سریع و بهره‌وری جامع هر کدام از این بخش‌ها و ایجاد یک سیستم یکپارچه برای پوشش تمام جنبه‌های تحقیق، توسعه، طراحی، تولید، فروش، برنامه‌ریزی، و خدمات پس از فروش خواهد شد.

این روزها بخش پی‌سی فوجیتسو روزگار خوبی ندارد و به نظر این جداسازی از یک نظر می‌تواند به استقلال عمل این بخش و بهتر شدن امور آن در آینده کمک کند اما در عین حال ممکن است با ادامه این اوضاع مطابق معمول این روزها به زودی شاهد شنیدن شایعه فروش آن باشیم!

منبع؛ fujitsu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟