قابلیت اشتراک‌گزاری اتصال Wi-Fi با دستگاه‌های دیگر در گلکسی اس۷

22 اسفند 1394

یک قابلیت جدید که در Samsung Galaxy S7 و Samsung Galaxy S7 Edge وجود دارد، شما را قادر می‌سازد یک اتصال Wi-Fi را با یک دستگاه موبایل دیگر به اشتراک بگذارید. در حالی که گوشی‌های هوشمند دیگر می‌توانند یک اتصال داده‌ی موبایلی را با استفاده از قابلیت Wi-Fi tethering اشتراک‌گذاری کنند، حال این دو مدل جدید به عنوان یک گسترش دهنده یا تکرارکننده عمل کرده و سیگنال Wi-Fi را با یک گوشی، لپتاپ، کامپیوتر یا تبلت دیگر به اشتراک می‌گذارند.

این قابلیت فقط در Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge وجود دارد، مگر این که سامسونگ در نهایت یک آپدیت نرم‌افزاری برای فعال کردن این قابلیت در مدل‌های دیگر منتشر کند. و اگر شما فقط قصد اشتراک‌گذاری سیگنال داده‌ی موبایلی را با دستگاه دیگر دارید، فقط کافی است Wi-Fi Sharing را از مسیر Settings > Mobile hotspot and tethering > MORE غیر فعال کنید.

این قابلیت وقتی مفید خواهد بود که شما به یک سیگنال Wi-Fi متصل باشید و بخواهید آن را با یک دستگاه موبایل دیگر به اشتراک بگذارید، اما رمز عبور شبکه‌ی Wi-Fi که به آن متصل هستید را به یاد نمی‌آورید. با فعال کردن اشراک‌گذاری Wi-Fi، ارائه‌ی یک اتصال رایگان به وسیله‌ی گوشی‌تان در یک چشم بر هم زدن ممکن خواهد بود.

Wi-Fi-sharing-on-the-Galaxy-S7-and-Galaxy-S7-edge-allows-you-to-share-a-Wi-Fi-signal-with-another-device.jpg

Wi-Fi-sharing-on-the-Galaxy-S7-and-Galaxy-S7-edge-allows-you-to-share-a-Wi-Fi-signal-with-another-device-1.jpgWi-Fi-sharing-on-the-Galaxy-S7-and-Galaxy-S7-edge-allows-you-to-share-a-Wi-Fi-signal-with-another-device-2.jpg

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی