قابلیت جدید جستجوی موبایلی گوگل اجازه ذخیره و مرتب کردن تصاویر را می‌دهد

19 آذر 1394

ابزار جدید جستجوی موبایل گوگل به کاربر اجازه می‌دهد تصاویری که در جستجو به دنبال آنها بوده را مشخص کرده و آنها را در حساب خود در این اپلیکیشن ذخیره و دسته‌بندی کند.

به این ترتیب کاربر کافی است تا تصویر مورد نظر را برای ذخیره شدن انتخاب کند و بر روی گزینه ستاره در پایین تصویر کلیک کرده و یا آن را لمس کند. به این ترتیب لیستی از تصاویر انتخاب شده در حساب کاربری گوگلِ کاربر ایجاد می‌شود. جالب اینجاست که گوگل به کاربر اجازه می‌دهد این عکس‌های انتخاب شده را دسته‌بندی کند.

این قابلیت برای اندروید و iOS لحاظ شده و کافی است تا کاربر با حساب کاربری گوگل خود به جستجوی تصویر با موتور جستجوی گوگل بپردازد. بدون شک این ویژگی برای افرادی که با تصاویر سر و کار دارند کاربرد زیادی دارد، کاربران قادر هستند هر تصویری را که می‌بینند در همان لحظه آنرا برای نیازهای بعدی ذخیره کنند تا در وقت خود برای جستجوی مجدد تصاویر صرفه‌جویی شود.

به نوعی می‌توان گفت این ویژگی دقیقاً‌ شبیه به قابلیت ایجاد کلکسیون جدیدِ عکس‌ در گوگل‌پلاس است،‌این ویژگی همانند آنچه تاکنون در شبکه پین‌تِرِست دیده‌ایم برای جمع‌آوری و به اشتراک گذاری گروهی از عکس‌ها به کار می‌رود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی