قابلیت Direct Message توییتر ارسال توییتهای را شخصی امکان پذیر کرد

22 فروردین 1395

توییتر ویژگی جدیدی با عنوان Direct Message را فعال کرد.قابلیت Direct Message توییتر به کاربران این امکان را خواهد داد تا از طریق آن برای دوستان خودشان توییت‌های شخصی ارسال کنند.

توییتر روز گذشته از قابلیت جدیدی رونمایی کرد که به کاربران این امکان را خواهد داد یک توییت را به صورت شخصی و تنها برای دوستان خود ارسال کنند. سال گذشته شاهد افزایش ۶۰ درصدی استفاده از DM بودیم که ارسال توییت‌های شخصی در نیمه دوم سال به ۲۰۰ درصد افزایش یافت.

توییتر گزارش می‌دهد که کاربرانش از ارسال توییت‌های شخصی توسط Direct Message رضایت کامل دارند و به عقیده آن‌ها ارسال توسط این قابلیت خیلی سریعتر و البته آسان تر از راه‌های دیگر است. به همین جهت توییتر در تازه ترین بروزرسانی انجام داده چنین قابلیتی را برای کاربرانش محیا کرده است. اما جهت چگونگی استفاده از این قابلیت باید از راهنمای زیر بهره مند شوید:

طریقه استفاده از قابلیت Direct Message توییتر

ابتدا بر روی یک توییت که قصد دارید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید کلیک کنید. سپس بر روی آیکون پیام که درست در کنار کلید لایک وجود دارد ضربه بزنید. پس از این کار لیستی از کاربرانتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تنها کافیست بر روی اسم کاربر مدنظرتان ضربه زده تا توییت برای آن فرد ارسال شود. به نظر شما از این راحت‌تر هم امکان پذیر است؟

twitter-Direct-Message

توییتر قصد دارد تا تمامی ویژگی‌های مربوط به DM را از آنچه که هست گسترده تر کند که در حال حاضر تازه ترین آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. با بروزرسانی اپلیکیشن توییتر در دستگاه‌های اندروید و آی او اس، شما قادر خواهید بود تا کلید پیام را مشاهده کنید و خیلی راحت برای دوستان خود توییت‌های شخصی ارسال کنید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی