اخبار

قاب باتری ویژه‌ای که ظرفیت باتری آیفون را دو برابر قاب اپل افزایش می‌دهد

قاب باتری ویژه‌ای که ظرفیت باتری آیفون را دو برابر قاب اپل افزایش می‌دهد

قاب باتری آیفون

قاب باتری هوشمند ۹۹ دلاری اپل برای آیفون ۶ و آیفون ۶s دارای یک طراحی کوهان‌دار و عجیب‌وغریب است که مردم در برابر آن تنها می‌توانند دو جبهه داشته باشند: یا عاشق آن باشند و یا از آن متنفر باشند. طرفداران بسیار سرسخت اپل که هر چیزی که این کمپانی به عرصه فروش می‌گذارد را دوست خواهند داشت تنها از این قاب تعریف می‌کنند اما حقیقت چیز دیگری است.

بسیاری از افراد ادعا داشته‌اند که کاربری این دستگاه با قیمت آن هم‌خوانی ندارد و اپل واقعا بابت این دستگاه پول زیادی را طلب می‌کنند. آن‌ها با اشاره به دیگر قاب باتری‌های هوشمند که توسط کمپانی‌های نه‌چندان معروف به بازار عرضه شده‌اند اشاره می‌کنند و به‌این‌ترتیب قیمت دستگاه ارائه شده را واقعا زیاد می‌بینند.

برای مثال یکی از قاب باتری‌های هوشمندی که برای اپل آیفون ۶ و ۶s ارائه شده است این دستگاه که قاب باتری بک آپ قابل شارژ iXCC 3100mah نام دارد. مشخصات ارائه شده برای این دستگاه نیز تا حدودی وسوسه‌برانگیز است. این قاب باتری هوشمند دارای یک باتری قابل شارژ لیتیوم پلیمری ۳۱۰۰ آمپرساعتی است که می‌تواند به‌صورت موثری بیش از ۱۰۰ درصد باتری آیفون شما را شارژ کند که درواقع این رقم برابر با بیش از ۱۴ ساعت زمان مکالمه و بیش از ۱۰ ساعت زمان گردش در اینترنت است.

علاوه بر این مشخصات، قاب یاد شده در زمینه محافظت از تلفن همراه ساخته شده برای آن خوب عمل کرده است. این قاب هوشمند می‌تواند iPhone 6 یا ۶S را در برابر تمامی خش خوردگی‌ها و دیگر آسیب‌دیدگی‌های روزانه محافظت کند. این قاب درعین‌حال توانسته است حالت نازک خود را حفظ کرده و به‌راحتی در دست یا جیب جا می‌گیرد.

این قاب علاوه بر تمامی مزایای یاد شده مجهز به فناوری sync-through است که با استفاده از آن می‌توان بدون جدا کردن قاب، تلفن همراه آیفون ۶ یا آیفون ۶S را به لپ‌تاپ متصل کرد و به‌طور همزمان نیز آیفون و قاب باتری را با استفاده از کابل میکرو یواس‌بی شارژ کرد.

تمامی این ویژگی‌ها وقتی برای کاربر شیرین‌تر خواهند شد که بداند قیمت این قاب هوشمند تنها یک‌سوم قاب هوشمند عجیب‌وغریب ارائه شده توسط کمپانی اپل است و شمار ویژگی‌های آن نیز دست‌کمی از قاب هوشمند اپل ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟