بالا گرفتن اعتراض‌ها به قیمت‌گذاری گلکسی اس ۸ توسط مایکروسافت

08 فروردین 1397
بالا گرفتن اعتراض‌ها به قیمت‌گذاری گلکسی اس ۸ توسط مایکروسافت

بالا گرفتن اعتراض‌ها به قیمت‌گذاری گلکسی اس ۸ توسط مایکروسافت

اگر شما نیز به دنبال خرید یکی از تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸ و سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس هستید بهتر است به‌هیچ‌عنوان برای این کار به وب‌سایت مایکروسافت مراجعه نکنید. این امر به خطر این است که قیمتی که این کمپانی در حال حاضر برای پرچم‌دار قبلی سامسونگ در نظر گرفته است به‌هیچ‌عنوان منطقی نیست.

لازم به ذکر است که کمپانی مایکروسافت در حال حاضر نسخه قفل‌گشایی شده تلفن همراه هوشمند گلکسی اس ۸ را با رقم ۷۲۴٫۹۹ دلار و نسخه آنلاک گلکسی اس ۸ پلاس را با رقم ۸۲۴٫۹۹ دلار به فروش می‌رساند. این در حالی است که پرچم‌دار جدید سامسونگ که البته از بسیاری لحاظ نسبت به پرچم‌دار سال گذشته این کمپانی برتری دارد نسبت به نسل قبلی آن حتی ۵ دلار ارزان‌تر بوده و نسخه آنلاک آن برای گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس با رقم ۷۱۹٫۹۹ و ۸۳۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. حتی مایکروسافت برای مدت‌زمان محدودی استند شارژ بی‌سیم رایگانی را برای افرادی که پرچم‌دار جدید کمپانی سامسونگ را خریداری می‌کنند در نظر گرفته است.

جالب است بدانید که از زمان عرضه خانواده گلکسی اس ۹، سامسونگ قیمت تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار سال گذشته خود یعنی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را به ترتیب به ارقام ۵۹۹ و ۶۸۹ دلار کاهش داده است. بسیاری از فروشندگان در ایالات متحده نیز تلفن‌های همراه هوشمند یاد شده را با این قیمت‌ها به فروش می‌رسانند. البته تنها مایکروسافت است که به‌هیچ‌عنوان از قیمت تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار گذشته سامسونگ کم نکرده است و این دستگاه‌ها را با رقمی برابر با قیمت در نظر گرفته شده در تاریخ عرضه آن‌ها به فروش می‌رساند. البته استراتژی مایکروسافت در رابطه با این اقدام هنوز مشخص نیست ولی به احتمال بسیار زیاد این کمپانی نیز در آینده‌ای نه‌چندان دور تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را با ارقامی مشابه با سایر رقبای خود به بازار عرضه خواهد کرد. با این وجود باید منتظر بود و دید که سیاست مایکروسافت در این باره چه خواهد بود.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟