قیمت آیفون ۸ به دلیل عدم استقبال کاهش پیدا کرد

02 مهر 1396
آیفون 8

همانطور که می دانید دیروز قیمت های نجومی از سری گوشی های آیفون ۸ و آیفون ۱۰ در کشورمان فاش شد. اما این قیمت های نجومی و بسیار بالا امروز به دلیل عدم استقبال کاربران افت قابل توجهی داشت.

بر اساس گزارش فعالان بازار، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که دیروز با قیمت بسیار بالایی وارد بازار شدند، به دلیل عدم استقبال کاربران، مدام در حال کاهش قیمت هستند. البته اگر قیمت ها را با قیمت های جهاین مقایسه کنیم به این نکته می رسیم که قیمت های اعلام شده دو برابر قیمت اصلی آن ها است.

موضوع استقبال نشدن از آیفون‌های جدید اپل مختص بازار ایران نیست، بلکه در بازارهای دیگر همچون استرالیا که هر سال تعداد زیادی از طرفداران از چند روز قبل جلوی فروشگاه‌های اپل برای خرید آیفون صف می‌کشیدند، امسال خبری از صف‌های طولانی و انتظار برای آیفون نبود و تعداد کمی داخل فروشگاه‌ها برای خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس حاضر شدند. این موضوح حتی باعث کاهش سهام اپل شد.

بالبته همگان می دانیم که یکی از دلایل اصلی عدم استقبال از آیفون ۸ ، عرضه آیفون ۱۰ است. به نظر می رسد که خود اپل نیز این را میدانست که هر سه گوشی را با هم معرفی کرد تا بتواند گوشی گرانقیمت تر را به فروش برساند. این گوشی چند هفته‌ی دیگر وارد بازار‌های جهانی خواهد شد. بر این اساس بسیاری از کاربران در انتظار عرضه‌ی آیفون ۱۰ هستند و ترجیح می‌دهند با صرف هزینه‌ی بیشتر منتظر گوشی هوشمندی باشند که نسبت به سال قبل با تغییرات بیشتری همراه شده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی