• خانه
  • اخبار
  • قیمت اکس‌باکس وان با یک بازی رایگان به ۲۸۰ دلار کاهش یافت

قیمت اکس‌باکس وان با یک بازی رایگان به ۲۸۰ دلار کاهش یافت

همانطور که می‌دانید شرکت مایکروسافت در طی هفته‌های گذشته تخفیف‌هایی را برای کنسول نسل فعلی خود در نظر گرفته بود و قیمت آن را تا حدودی کاهش داده بود. اکنون باتوجه به گزارش‌های جدید منتشر شده پس از تخفیف ۵۰ دلاری و ۲۰ درصدی، قیمت اکس‌باکس وان به ۲۸۰ دلار کاهش یافته است.

آن‌طور که پیدا است اکنون قیمت اکس‌باکس وان تنها ۲۸۰ دلار است که البته مربوط به نسخه ۵۰ گیگابایتی آن بوده و همراه با آن نیز یک بازی رایگان عرضه می‌شود. همچنین نسخه ۱ ترابایتی این کنسول با قیمت ۳۰۰ دلار و یک یا چند بازی رایگان اکنون قابل خرید است. مایکروسافت با کاهش دادن قیمت نسل هشتم کنسول خود می‌تواند به فروش خوبی برسد و شاید در گزارش‌های فصلی بتواند با فاصله بالایی از پلی‌استیشن ۴ پیشی بگیرد.

حال اگر شما مدت‌ها است که قصد خرید کنسول اکس‌باکس وان را دارید، اکنون بهترین فرصت است، چراکه قیمت نسخه ۵۰۰ گیگابایتی قبلا ۳۰۰ دلار، قیمت نسخه ۱ ترابایتی ۳۵۰ دلار و قیمت نسخه ۲ ترابایتی ۴۰۰ دلار بوده است، پس نمی‌توان این تخفیف خوب را با یک بازی رایگان از دست داد. از سوی دیگر هم برخی از گیمرها نمی‌خواهند که اکس‌باکس وان اس را از دست ندهند.

آن‌طور که پیدا است کنسول اکس‌باکس وان اس در ماه اوت برابر با مرداد ماه روانه بازار می‌شود که شرایط بسیار خوبی نسبت به کنسول فعلی دارد. این مدل جدید از ویدئو ۴K پشتیبانی می‌کند، حتی اگر پشتیبانی از ۴K را ترجیح نمی‌دهید باید اعلام کنم که مدل اس بسیار کوچک‌تر است و منبع تغذیه آن به شکل بهتری طراحی شده است. به هر حال شاید مایکروسافت قصد دارد که با کاهش دادن قیمت اکس‌باکس وان فروش خوبی را به ثبت برساند و پس از با مدل اس اکس باکس وان بازار را گرم کند. به هر حال کاهش قیمت بسیار به نفع خریداران است و البته هنوز باید منتظر خبرهای جدید باشیم.

مطلب پیشنهادی