لغو عرضه به‌روزرسانی اوریو برای پرچم‌داران ۲۰۱۷ سامسونگ

لغو عرضه به‌روزرسانی اوریو برای پرچم‌داران ۲۰۱۷ سامسونگ

لغو عرضه به‌روزرسانی اوریو برای پرچم‌داران ۲۰۱۷ سامسونگ

کاربران تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸ و سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس از شنیدن خبر عرضه به‌روزرسانی اندروید اوریو برای تلفن همراه هوشمند خود در طی هفته گذشته بسیار خوشحال شدند. البته این کمپانی بعد از اظهار رسمی خبر یادشده و برای نشان دادن حسن نیت خود به‌روزرسانی یادشده را برای کاربران برخی از کشورها نیز در دسترس قرارداد. بااین‌حال، گزارشی که امروز در این رابطه منتشرشده است حاکی از آن است که سامسونگ انتشار این به‌روزرسانی را به دلایل خاص برای تلفن‌های همراه هوشمند یادشده متوقف کرده است. فایل های G950/G955-FXXU1CRAP که شامل به‌روزرسانی اندروید ۸٫۰ بودند نیز دیگر به‌صورت رسمی و از طریق سرورهای سامسونگ قابل دانلود نخواهند بود.

کاربران تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار این شرکت یعنی گلکسی اس ۸ و سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس در برخی از کشورها نظیر ترکیه، نروژ، امارات متحده عربی، هند، بلژیک، آلمان، فرانسه و لهستان که نسخه بتای اندروید ۸٫۰ را دریافت نکرده بودند در طی هفته گذشته به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کردند. این دو تلفن همراه هوشمند پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ در کشورهای هلند نیز قرار بود تا به‌روزرسانی اندروید اوریو را در هفته آینده دریافت کنند اما با شرایط پیش‌آمده هنوز مشخص نیست که آیا موفق به انجام این کار خواهند شد یا خیر.

البته نگرانی در زمینه عدم دریافت به روز رسانی یاد شده چندان جایز نیست زیرا کمپانی بزرگی نظیر سامسونگ هیچ‌وقت کاربران خود را تنها نگذاشته و البته تبعیضی نیز بین آن‌ها قائل نمی‌شود و به‌احتمال بسیار قوی ارائه نسخه جدیدی از اندروید ۸٫۰ را برای این دستگاه‌ها آغاز خواهد کرد. آن دسته از کاربری که در حال حاضر بسته به‌روزرسانی یادشده را بر روی تلفن‌های همراه گلکسی اس ۸ و سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس خود نسبت کرده‌اند می‌توانند تا زمانی که اختلالی را در این به‌روزرسانی مشاهده نکردند از دستگاه خود به‌راحتی استفاده کنند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟