اخبار

لنوو احتمالاً برند Vibe را بازنشسته می‌کند

گوشی‌های هوشمند اندرویدی شرکت لنوو هم‌اکنون در بازار با برند Vibe شناخته می‌شوند و این شرکت اخیراً گوشی هوشمند Lenovo Vibe X3 را رونمایی کرده است اما گزارش اخیری که در DigiTimes منتشر شده نشان می‌دهد که لنوو به دنبال بازنشسته کردن برند Vibe و جایگزین کردن برند Lemon و یا فروش گوشی‌های هوشمند خود تحت برند موتورولا است.

این موضوع چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد چرا که همانطور که می‌دانید شرکت لنوو سال گذشته بخش موبایل شرکت موتورولا را از گوگل خریداری کرد. هنوز مشخص نیست که در صورت تحقق این موضوع و استفاده از برند موتورولا، چه اتفاقی برای بخش موبایل شرکت لنوو رخ می‌دهد. در عین حال اینکه چرا یک شرکت باید تحت دو برند متفاوت و حتی رقیب در یک بازار فعالیت کند پاسخ خاصی را به دنبال ندارد!

چند ماه پیش گزارشی منتشر شده بود که نشان می‌داد بخش موبایل موتورولا در آینده نقش طراحی و تولید موبایل‌های لنوو را ایفا خواهد کرد و حالا این گزارش در واقع آن را تائید می‌کند.

لنوو هنوز واکنشی به این گزارش نشان نداده و هنوز مشخص نیست که آیا واقعاً در آینده شاهد عرضه گوشی‌های هوشمند با برند Vibe خواهیم بود یا خیر اما در عین حال می‌توان گفت که مطمئناً لنوو ایده استفاده بیشتر از برند موتورولا در بازار تلفن همراه و افزایش تولید محصول با این برند را در سر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟