اخبار

مایکروسافت: آیا یک آیفون 6 میخواهید؟ بهتر است یک لومیا 635 بخرید!

مایکروسافت با پست عکسی با اکانت بخش آمریکای نوکیا در تــــوئـــیــتر نشان داد که خرید لومیا 635 معامله بهتری است نسبت به خرید یک آیفون 6!

مایکروسافت: آیا یک آیفون 6 میخواهید؟ بهتر است یک لومیا 635 بخرید!

مایکروسافت در این تصویر نشان داده که در عوض پرداخت 700 دلار برای خرید یک آیفون 6 میتوانید با پرداخت 100 دلار صاحب یک لومیا 635 که از LTE پشتیبانی میکند و تعداد مناسبی لوازم جانبی و سرویس های رایگان بهره مند شوید.

مایکروسافت گفت که کلید موفقیتش در برابر آیفون این است که شما از سرویس های رایگانی همچون OneDrive به همراه 15 گیگ فضای ذخیره سازی رایگان ، Xbox و عناوین اختصاصی برای لومیا ، Lync ، Office suite و MixRadio همراه با سرویس استریم رایگان موسیقی هستند. این تمام چیزهایی است که با پرداخت 100 دلار برای یک لومیا 635 بدست خواهید آورد.

همچنین شما میتوانید با پرداخت 60 دلار یک اسپیکر بی سیم قابل حمل نوکیا ، 25 دلار برای شارژر قابل حمل نوکیا ، 25 دلار برای یک هدست با کیفیت Coloud Pop و یا حتی میتوانید به جای این هدست هدفون 30 دلاری Coloud Knock را انتخاب کنید ، 15 دلار برای یک قاب محافظ و سرانجام 39.99 دلار برای Nokia Treasure Tag بپردازید. همه اینها با هم به همراه یک لومیا 635 قیمتی برابر با 269.99 دلار خواهند داشت که در حدود 1/3 قیمت یک آیفون 6 است.

مایکروسافت: آیا یک آیفون 6 میخواهید؟ بهتر است یک لومیا 635 بخرید!

باید پذیرفت که مایکروسافت اینجا دارای یک امتیاز ویژه است و آن چیزی نیست جز قیمت! گوشیهای رده بالا و پرمیموم هرگز پیشنهاد مناسبی برای جیبتان نیستند و نخواهند بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟