مایکروسافت: همه دستگاه‌ های ویندوزی حداکثر تا ۲۰۱۷ باید به ویندوز ۱۰ ارتقا یابند

05 مارس 2016

همانطور که چندی پیش اعلام کردیم مایکروسافت و همکاران سخت‌افزاری این شرکت قصد دارند تا شرایطی را به وجود بیاورند که پردازنده‌های جدید اینتل، ای ام دی و کوالکام تنها با ویندوز ۱۰ کار کنند. امروز مایکروسافت به شرکایش که از سیستم‌عامل‌های قبل روی دستگاه خود استفاده می‌کنند نیز هشداری مرتبط با این موضوع داده است.

 مایکروسافت ویندوز ۱۰ را به عنوان بهترین و آخرین سیستم عامل دسکتاپ خود می‌داند و قصد ندارد پشتیبانی از این سیستم عامل را هیچگاه حذف کند. در واقع ردموندی‌ها دیگر به ویندوز به عنوان یک محصول قابل فروش نگاه نمی‌کنند بلکه آن را سرویسی می‌دانند که باید روز به روز تکمیل‌تر شود و در خدمت کاربران خود باشد

حالا که مایکروسافت چنین تصمیم بزرگی گرفته، باید از شرکت‌های همکار خود چه در بخش تولید پردازنده‌های دسکتاپ و چه تولیدکننده‌های لپ‌تاپ و کامپیوتر‌های شخصی نیز پشتیبانی شود.

پیش از این شرکت‌های تولید کننده پردازنده مانند Intel، AMD و Qualcomm گفته‌اند که پردازنده‌های جدید آن‌ها تنها با ویندوز ۱۰ کار خواهد کرد و نه هیچکدام از ویندوز‌های پیشین. اکنون نیز مایکروسافت از شرکایی که ویندوز را به صورت درون سازی شده درون روتر‌ها، ساعت‌های هوشمند و مواردی از این دست استفاده می‌کنند خواسته که حداکثر تا سال ۲۰۱۷ از ویندوز ۱۰ به صورت پیش‌فرض روی دستگاه‌های خود استفاده کنند.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی