مایکروسافت دعوتنامه ای برای گردهمایی واقعیت افزوده ارسال کرد

28 شهریور 1396
واقعیت افزوده

مایکروسافت قصد دارد در تاریخ ۱۱ مهرماه همایشی مبنی بر واقعیت افزوده برگزار کند. این شرکت دعوتنامه ای با محوریت واقعیت افزوده برای کاربران ارسال کرده است. در این همایش یکی از سخنرانان مبتکر و سازنده هولولنز و کینکت است.

به نظر می رسد که مایکروسافت در نظر دارد تا روز ۲۵ مهرماه از هدست های واقعیت ترکیبی خود رونمایی کند و این امر مصادف با عرضه کریترز جدید به بازار خواهد بود.این هدست‌ها توسط تولیدکننده‌های مختلفی نظیر ایسر و لنوو عرضه خواهند شد. ارزان‌ترین گزینه در میان این محصولات یک هدست ۲۹۹ دلاری است که توسط ایسر ساخته شده است. محصول اچ‌پی که به کنترل‌کننده‌های حرکتی مجهز است، قیمتی ۴۵۰ دلاری خواهد داشت. دل و لنوو قیمت ۳۴۹ دلاری برای هدست‌های خود در نظر گرفته‌اند. ایسوس در نمایشگاه IFA از یک هدست واقعیت ترکیبی با طراحی چندگوشه پرده‌برداری کرد؛ اما این محصول تا بهار ۲۰۱۸ عرضه نخواهد شد.

از آن جایی که مایکروسافت در حال ساخت هولولنز با توسعه هوش مصنوعی است به نظر نمی رسد که این شرکت بخواهد نسخه جدیدی از آن را رونمایی کند؛ عرضه‌ی این محصول ممکن است تا اواخر سال ۲۰۱۹ به تأخیر بیافتد. بر اساس گزارش‌ها، دلیل تأخیر مایکروسافت در ارائه‌ی نسخه‌ی جدید هولولنز، نبود رقابت کافی در این زمینه است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی