مایکروسافت تا سال ۲۰۱۷ سه مدل گوشی سرفیس فون عرضه خواهد کرد

22 فروردین 1395

در گذشته خبری مبنی بر فعالیت مایکروسافت در زمینه ساخت گوشی‌های سرفیس فون بر روی گجت نیوز منتشر شد. فعالیتی که از سال ۲۰۱۲ میلادی شایعه آن به گوش می‌خورد و اخیراً نیز گزارشات نشان می‌دهند مایکروسافت قصد دارد در سال جاری این گوشی‌های هوشمند را روانه بازار کند. در این گزارشات همچنین آمده است که ورود سرفیس فون های جدید مایکروسافت تا اواخر سال ۲۰۱۶ به وقوع خواهد پیوست که البته همگی به پردازنده‌های قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۰ خواهند شد.

محصولات پیشین خانواده سرفیس مایکروسافت توانستتد موفقیت بزرگی را برای این کمپانی رقم بزنند. از مهمترین این محصولات می‌تواند به تبلت‌های هیبریدی سری پرو اشاره کرد که همگی تبلت‌هایی با مشخصات حرفه‌ای هستند. به همین خاطر چنین انتظاری به وجود می‌آید که گوشی‌های هوشمند جدید این کمپانی نیز می‌توانند سهم مایکروسافت را در بازار گوشی‌های هوشمند به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند.

گوشی سرفیس فون

ویندوز سنترال در گزارشی آورده است مایکروسافت قصد دارد تا سال ۲۰۱۷ میلادی سه مدل از گوشی‌های هوشمند سرفیس فون خود را روانه بازار کند. هرچند تا بدین لحظه اطلاعات خاصی از این محصولات مایکروسافت درز نکرده است، به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا کاربرانش را از سمت برند لومیا دور کرده و آن‌ها را به برند اختصاصی خودش یعنی ” سرفیس فون ” بکشاند. همانطور که مستحضر هستید لومیا برند تحت لیسانس مایکروسافت است که این کمپانی در سال ۲۰۱۳ آن را از نوکیا خریداری کرده است.

سه مدل مختلف گوشی سرفیس فون ( Surface Phone ) در چه سطحی هستند؟

یکی از این سه مدل سرفیس فون سطح عموم مردم را هدف قرار داده است. نسخه دیگر حاوی مشخصاتی خواهد بود که می‌تواند علاقه مندان به تکنولوژی و حرفه‌ای‌ها را در بر بگیرد و نسخه سوم نیز جهت رونمایی از قلم هوشمند مایکروسافت به عرضه درخواهد آمد. بنابر این می‌توان حدس زد که این سه مدل از نظر سایز صفحه نمایش نیز با یکدیگر متفاوت باشند. البته در حال حاضر این اطلاعات از سوی مایکروسافت به صورت رسمی تأیید نشده اند.

مایکروسافت کاشی های ویندوز ۱۰ را تعاملی می کند

گوشی سرفیس فون

درحالی که مایکروسافت به سایر شرکای سازنده گوشی‌های هوشمند اجازه استفاده از ویندوز ۱۰ را می‌دهد، به نظر می‌رسد که قصد دارد تمرکز بیشتری را بر روی تقویت این سیستم عامل موبایلی داشته باشد. ظاهراً سال جاری و سال آینده با ورود سه محصول جدید مایکروسافت و البته گوشی‌های قدرتمند مجهز به ویندوز ۱۰ از سوی سایر تولیدکنندگان، پلتفرم ویندوز موبایل می‌تواند حرف‌های زیادی را برای گفتن داشته باشد.

گوشی سرفیس فون

گوشی سرفیس فون

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی