اخبار

مایکروسافت نرم‌افزار کاوشگر فضا را برای HoloLens منتشر کرد

پس از چالش Share Your Idea ( ایده خودتو به اشتراک بگذار) که مایکروسافت برای کاربران خود به راه‌انداخت، اپلیکیشن کاوشگر فضا (Galaxy Explorer) در بین ایده‌ها برنده شد.  Microsoft این نرم‌افزار و سورس کد آن برای HoloLens را در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ معرفی کرد.

کمپانی مایکروسافت(Microsoft) غول نرم‌افزاری دنیا سیستمی به نام Share Your Idea ( ایده خودتو به اشتراک بگذار) پیاده کرده است تا ارتباطی میان توسعه‌دهندگان خود و کاربران ایجاد نماید. هدف از تأسیس این بخش در وب‌سایت هلولنز دریافت ایده از کاربران بود و سپس ایده برتر در قالب اپلیکیشن ساخته شود. بهترین ایده، این بار کاوشگر فضا (Galaxy Explorer) بود که درواقع یک اپلیکیشن شبیه‌سازی‌شده از فضا است و کاربر را قادر می‌سازد تا با هلولنز(HoloLens) در اعماق فضا با روشی جذاب به ماجراجویی بپردازد. امروز در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ (Build 2016) مایکروسافت اعلام کرد که این اپلیکیشن آخرین مرحله پیاده‌سازی خود را هم پشت سر گذاشته است و تکمیل‌شده است.

همچنین این اپلیکیشن به‌زودی در ویندوزاستور(Windows Store) برای دانلود قرار خواهد گرفت. علاوه بر این سورس برنامه نیز در دسترس همه قرار می‌گیرد و بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌راحتی با استفاده از آن اپلیکیشن‌های دیگری برای هلولنز(HoloLens) پیاده‌سازی نمایند.

برای دانلود سورس کد این برنامه می‌توانید به گیت‌هاب مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟