موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

مدیر طراحی محصولات موبایل سامسونگ تغییر خواهد کرد


آیا از طراحی محصولات سامسونگ خسته شده اید و بنظرتان طراحی های آن نیاز به یک تعمیر و بازسازی اساسی دارد؟بله،بزودی امکان دارد این موضوع به واقعیت بپیوندد و عملی شود.
کمپانی سامسونگ در اقدامی مدیر طراحی محصولات موبایل خود را تغییر داد و پیش بینی مشاهده تغییرات با تعویض این کارمند وجود دارد.
سامسونگ دلایل این جایگزینی را اینگونه بیان داشته که انتقاد از طراحی S5 و همچنین عدم وجود نوآوری در طراحی آن و نیز بافت پشت این محصول ،بخش بزرگی از دلایل موجود برای تغییر این عضو شرکت را بخود اختصاص داده.

فردی که جایگزین مدیر طراحی فعلی کمپانی سامسونگ خواهد شد، Min-Hyouk نام دارد و کسی است که معاون طراحی تا به این لحظه بوده است.آیا این تغییر و تحولات به معنای نوسازی کامل طراحی برای محصولات موبایل سامسونگ خواهد بود؟بنظر میرسد که به واقعیت پیوستن ان کمی زمانبر باشد.اما تغییرات اساسی و بهم ریختن نظام طراحی محصولات سامسونگ که طی این سه سال تولید شده اند میتواند تحول بزرگ بهمراه استقبال گسترده ای را با خود بهمراه داشته باشد.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار