اخبار

راه‌اندازی اولین مسابقه تصویربرداری واقعیت افزوده توسط تیم پوکمان گو

پوکمان گو

مدتی از عرضه بازی پوکمان گو می‌گذرد و بسیاری از افراد از تب‌وتاب انجام این بازی به دور شده‌اند. بااین‌حال اگرچه شمار زیادی از بازی‌کننده‌های اولیه این بازی کامپیوتری مدت‌ها پیش از انجام این بازی سرباز زده‌اند اما شرکت‌کنندگان اصلی پوکمان گو همچنان باقدرت به این بازی می‌پردازند. در همین راستا نیز کمپانی نیانتیک به‌عنوان عرضه‌کننده پوکمان گو مسابقه جدیدی را برای طرفداران این بازی راه‌اندازی کرده است و در طی آن بازی‌کنندگان می‌توانند بهترین تصاویر واقعیت افزوده ثبت کرده در این بازی را به اشتراک بگذارند.

لازم به ذکر است که این بازی مبتنی بر واقعیت افزوده است و بازی‌کننده در وند مسابقه با استفاده از دوربین فعال تلفن همراه هوشمند خود هیولاهای عجیب‌وغریب و البته بامزه‌ای را در جای‌جای دنیای واقعی قرارگرفته در آن مشاهده می‌کند. همچنین دکمه‌ای در این بازی طراحی‌شده است که بازی‌کنندگان می‌توانند با استفاده از آن تصویری را از آنچه که بر روی صفحه نمایش تلفن خود مشاهده می‌کنند ثبت کنند و البته مسابقه یادشده نیز در همین بخش وارد عمل می‌شود.

نیانتیک از شما می‌خواهد که به‌عنوان بازی‌کننده پوکمان گو وارد دنیای واقعی شده و در آن به دنبال شخصیت‌های بازی بگردید. سپس با ثبت تصاویر از آن‌ها به مسابقه یادشده وارد شوید. بااین‌وجود یکی از شروط اصلی انجام این مسابقه‌این است که عضو کشوری باشید که بازی پوکمان گو به‌صورت رسمی در آن راه‌اندازی شده باشد. همچنین تصاویر ثبت‌شده باید با هشتگ #PokemonGOContest در اینستاگرام بارگذاری شوند. همچنین ضرب العجل آپلود عکس‌ها نیز تا ۲۵ اکتبر است.

۱۰ برنده برتر این مسابقه پک جایزه پوکمان گو را از آن خود خواهند کرد. این پک شامل مچ‌بند پوکمان گو پلاس، پوستری با امضای تیم توسعه‌دهنده این بازی و یک جفت ایرباد بی‌سیم است. حال باید دید که این رقابت ویژه می‌تواند محبوبیت این بازی را به دوران اوج آن در سال گذشته میلادی بازگرداند یا اینکه تنها شاهد تلاشی بیهوده خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا