اخبار

مشترکان پولی اپل موزیک از حد خود گذشت

اپل موزیک، یکی از سرویس های مشهور پخش و فروش موسیقی می باشد که با داشتن زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مناسب، توانسته است که همواره سیر صعودی را داشته باشد. این سرویس اخیرا در بخش مشترکان پولی به رکوردی جدید دست پیدا کرده است که براساس ادعای نشریه فرانسوی Numerama، اپل موزیک هم اکنون بیش از 60 میلیون کاربر پولی از تمامی نقاط جهان دارد. این درحالی می باشد که آخرین آمارهای ارائه شده در رابطه با کاربرانی که برای این استفاده از این سرویس پول پرداخته می کنند به دلی ماه 97 بر می گردد. در آن زمان اپل اعلام کرد که بیش از 50 میلیون کاربر پولی را توانسته است که جذب کند.

در زمینه پخش و استرمینگ موزیک یک رقیب سخت و نام آشنا به نام اسپاتیفای را در مقابل خود می بیند که همواره با ارائه محصولات و خدمات مناسب در حال افزایش تعداد کاربران بوده است. اگرچه عدد 60 میلیونی اپل موزیک در مقابل رقم 100 میلیون کاربر پولی اسپاتیفای اختلاف زیادی را نشان می دهد، با این حال اما گفته میشود که در آمریکا بازار از آن اپل بوده و این شرکت اسپاتیفای را از نظر تعداد کاربران پولی پشت سر گذاشته است.

اما کیو، با انجام مصاحبه ای بیان کرده است که سرویس موزیک اپل در میان کاربران اندرویدی حرفی برای گفتن نداشته و می توان محبوب ترین سرویس استریم در اکوسیستم اپل دانست. همچنین در گوشه ای سخنان خود گفت من آمار را دارم اما نمی توانم در اختیارتان قرار دهم. تمام آنچه میتوانم به شما بگویم این است که اپل موزیک در اکوسیستم اپل سرویس شماره یک استریم است. کیو با تایید کردن آمار ارائه شده در رابطه با مشترکان پولی این سرویس در مورد جدا شدن آیتونز از مک او اس نیز اینگونه اظهار نظر کرده که من خیلی روی آیتونز و اپل موزیک کار کردم. کمی تعصب دارم. البته که شیفته آیتونز هستم اما فکر می کنم که اپل موزیک از هر لحاظ بهتر است. ما حالا سرویس بهتری داریم و دلیلی ندارد که به گذشته نگاه کنیم.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟