مشخصات ظاهری هواوی P20 پلاس افشا شد

هواوی P20

هواوی P20

به‌تازگی اطلاعاتی درباره پرچم‌دار بعدی کمپانی هواوی یعنی هواوی P20 پلاس به‌تازگی افشاشده است که نشان‌دهنده این تلفن از تمامی جهات و طراحی مشابه آیفون X آن به همراه دوربین بسیار پرقدرتش است.

این تصاویر که توسط کاربری در توییتر منتشرشده است این اطلاعات را در برگرفته است. بااین‌حال باید به یادداشت که تصاویر نمایش داده‌شده در این عکس‌ها تنها طراحی مفهومی از هواوی P20 است. تفاوت اصلی بین این دو طرح مفهومی درواقع وجود دکمه خانه است که دریکی از تصاویر به‌صورت فیزیکی طراحی‌شده و در طرح مفهومی دیگر خبری از دکمه خانه وجود ندارد. بااین‌حال هنوز مشخص نیست که کدام‌یک از این طرح‌های مفهومی برای P20 پلاس تائید شده است.

انتظار می‌رود که هواوی P20 پلاس از طراحی بسیار ظریف به همراه حداقل لبه‌های به‌کاررفته بهره‌مند باشد. سایز فیزیکی این دستگاه همچنین افشاشده است که به شرح زیر است:

ابعاد: حدوداً ۱۵۵٫۳ x 74.2 x 7.7 میلی‌متر به همراه جایگاه دوربین ۹٫۸ میلی‌متری

صفحه‌نمایش: حدوداً ۶ اینچ( فرورفتگی‌ها و البته انحناهای این صفحه‌نمایش تشخیص را سخت کرده است)

البته در بالای این تلفن همراه هوشمند نیز دو المان مهم یعنی جک ۳٫۵ میلی‌متری و سوراخ کوچک دیگری دیده می‌شود. بااین‌حال نکته مهم در اینجا این است که هواوی P20 پلاس قطعاً از دوربین سه‌قلو در بدنه پشتی خود بهره‌مند خواهد شد. هواوی عموماً از سیستم دوربین دوقلو استفاده می‌کند که لنز دوم معمولاً لنزی مونوکروم است که برای ثبت جزئیات و عکس‌برداری در نور کم به دوربین اصلی کمک می‌کند. بااین‌وجود باید به یادداشت که همان‌طور که در قبل نیز ذکر شد، تصاویر یادشده تنها طرحی مفهومی از تلفن همراه هوشمند یادشده هستند که هیچ‌کدام به‌صورت قطعی تائید نشده‌اند. اما مشخصات عرضه‌شده از ابعاد این دستگاه تا حد بسیار زیادی صحیح به نظر می‌رسد. به‌این‌ترتیب باید دید که کمپانی هواوی در روز رونمایی از این دستگاه که در حال حاضر دعوت‌نامه مربوط به آن نیز برای اصحاب رسانه ارسال‌شده است، چه چیزی برای ارائه به‌عنوان پرچم‌دار خود خواهد داشت.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟