• خانه
  • اخبار
  • مشکلات کرش برنامه سافاری و پیامک‌ها در ای او اس ۹٫۳

مشکلات کرش برنامه سافاری و پیامک‌ها در ای او اس ۹٫۳

پس از گذشت چند روز از انتشار آی او اس ۹.۳ ، حالا به نظر می رسد که مشکلات iOS 9.3 نمایان شده است. برخی از دارندگان آیفون ۶ اس ( iPhone 6s ) و آیفون ۶ اس پلاس ( iPhone 6s Plus ) گزارش هایی از کرش های متوالی این سیستم عامل داده‌اند.

این در حالی است که مکانیزم کاری iOS 9.3 بر روی دستگاه های قدیمی اپل خوب گزارش شده و مشکلی نداشته است، اما مثل اینکه اپل بر روی دستگاه های جدید خود تمرکز کافی نگذاشته و به آن ها بی اهمیت بوده است. علت به وجود آمدن این مشکلات جدی هنوز مشخص نیست.

کرش های متوالی نرم افزاری زمانی ظاهر می‌شوند که کاربر قصد باز کردن مرورگر سافاری، پیامک ها و حتی گالری عکس های خود را داشته باشد. بعد از به وجود آمدن این مشکلات iOS 9.3 ، بسیاری از مشتریان اپل به سمت انجمن های پشتیبانی اپل هجوم آورده و ابراز عصبانیت کردند. اپل هنوز نیز دلیل این مشکل را نمی‌داند و مهندسان خود را برای حل این اشکال نرم افزاری بسیج کرده، ولی برخی از کاربران اذعان دارند که مشکلشان تا حدودی با غیر فعال کردن جاوا اسکریپت ( Java Script ) در سافاری ( Safari ) حل شده است.

چندی از کاربران آی او اس ۹.۳ نیز در توییتر خود، مشکلی در بخش پیام رسانی آیفون را بعد از بروزرسانی به نسخه‌ی ۹.۳، گزارش می‌دهند. پشتیبانی اپل نیز هنوز به هیچکدام از تیکت های ارسال شده پاسخ نداده و کاربران هنوز در منجلاب این اشکالات پی در پی گیر افتاده اند. برخی از استفاده کنندگان آی او اس ۹.۳ ( iOS 9.3 ) از عملکرد بد ۳D Touch ( لمس سه بعدی ) شاکی هستند. هنوز راه حل درستی توسط اپل، برای حل این مشکل ارسال نشده است.

اگر شما هم یکی از کاربران سیستم عامل آی او اس ۹.۳ ( iOS 9.3 ) هستید ، لطفا تجربه کاری خود از این نسخه جدید را با ما و دیگر کاربران گجت نیوز در میان بگزارید.

 

[ بروزرسانی ]

دقایقی پیش موج این مشکلات به شبکه های اجتماعی نیز آمد و شاهد شکایت های متعدد کاربران به اپل بودیم. بیشتر این مشکلات بر روی آیفون ۶ اس ( iPhone 6S ) و مرورگر سافاری رخ داده است:

 

همانطور که مشاهده‌ می‌کنید، بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، از مشکلات به وجود آمده در آپدیت جدید اپل شاکی هستند. هنوز هیچ پاسخی از سوی اپل داده نشده است.

مطلب پیشنهادی