مشکل عجیب باتری در سرفیس بوک ۲

سرفیس بوک ۲

سرفیس بوک ۲

به تازگی مشکلی جدید در تبلت سرفیس بوک ۲ شرکت مایکروسافت کشف شده است که بر اساس آن در برخی از موارد حتی اگر دستگاه به برق وصل باشد، باز هم باتری آن خالی خواهد شد.

تبلت‌های شرکت مایکروسافت به قدرت بسیار بالا مشهور هستند ولی یکی از مشکلات موجود در این سری یعنی وضعیت باتری آن‌ها از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود و در هر نوبت تنها شاهد تغییر مشکلات باتری از نوعی به نوع دیگر هستیم. آخرین مدل از محصولات این شرکت که سرفیس بوک ۲ نام دارد، یک تبلت بسیار نیرومند است که به یک پردازنده گرافیکی بسیار نیرومند مجهز است. این پردازنده گرافیکی که توسط شرکت انویدیا تولید شده است، جی فورس جی تی اکس ۱۰۶۰ نام دارد و نیرومندترین پردازنده گرافیکی تاریخ تبلت‌ها به حساب می‌آید.

با این وجود این کارت گرافیکی موجب می‌شود تا مشکلات پیش بینی نشده اس برای کاربران این تبلت به وجود بیاید که مهم‌ترین آن‌ها به وضعیت کارکرد باتری این مدل بازمی‌گردد. این تراشه مصرف بسیار زیادی دارد و همین امر موجب شده است تا شاهد مشکلی بزرگ در این سیستم باشیم. شاید کاربران فکر کنند که با وصل کردن این دستگاه به منبع برق در زمان انجام بازی‌های کامپیوتری می‌توان این مشکل را رفع کرد ولی عملا باید گفت که چنین چیزی صحت ندارد.

تبلت‌های سرفیس بوک ۲ در زمان اجرای بازی‌های کامپیوتری سنگین و ایجاد فشار بر روی کارت گرافیکی، با یک مشکل عجیب و غریب روبرو می‌شود. حتی وقتی که این تبلت به منبع برق متصل باشد نیز در شرایط مصرف این چنینی شاهد خالی شدن باتری هستیم. مایکروسافت به دنبال رفع این مشکلات است و به همین دلیل نیز این شرکت به‌احتمال فراوان به‌زودی وصله‌هایی برای این مشکل ارائه خواهد کرد. البته در صورت ادامه‌دار بودن موضوع ممکن است شاهد فراخوانی دستگاه‌ها برای تعمیر این مشکل باشیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی