مقاومت آیفون ۸ در زیر شکنجه‌ها

آیفون ۸ در برابر آسیب مقاوم است

همان‌طور که می‌دانید تنها چند روز از عرضه آیفون ۸ و رسیدن آن به دست کاربران می‌گذرد و به‌این‌ترتیب کاربران و متخصصان مختلف شروع به بررسی و انجام آزمایش‌های مختلف بر روی این دستگاه کرده‌اند. یکی از این آزمون‌ها، تست شکنجه و ثبت قدرت تحمل این دستگاه هوشمند در شرایط مختلف است.

در همین راستا نیز فردی به نام زک نلسون که چندی پیش چنین آزمایش‌هایی را بر روی گلکسی نوت ۸ انجام داده بود این بار این کار را تنها چند ساعت از پس دریافت تلفن همراه هوشمند جدید اپل بر روی آن تکرار کرده است. او پس از دریافت این دستگاه اعلام کرد که بسیاری از افراد هم‌اکنون برای آیفون ۸ اقدامی نکرده‌اند و تصمیم به خرید آیفون X دارند. او اظهار داشت که همکارش پس از دریافت این دستگاه آن را تنها نسخه به‌روزرسانی شده از آیفون‌های قبلی دانسته است.

او سپس به انجام تست‌های مقاومت دل‌خراشی روی آورد که اولین آن‌ها مربوط به کشیدن تیغ ریش‌تراش بر روی صفحه‌نمایش و همچنین پنل شیشه‌ای پشتی آن بود که البته این دستگاه به‌خوبی توانسته بود از پس این آزمایش بربیاید. البته کناره‌های آیفون ۸ موردبررسی از این آزمون چندان سربلند بیرون نیامده‌اند.

آزمون دوم مربوط به‌قرار دادن آتش فندک بر روی صفحه‌نمایش آیفون ۸ بود که بر اساس نتایج به دست آمده این تلفن در این زمینه نیز مقامت کافی‌ای را از خود به نمایش گذاشته است و صفحه‌نمایش آن بعد از برداشتن شعله فندک از روی آن به‌سرعت خنک شده است.

در این بخش به مهم‌ترین آزمون این دستگاه یعنی تست خم کردن می‌رسیم. بسیاری از افراد عادت دارند که دستگاه خود را در درون جیب‌هایشان قرار دهند و به همین دلیل نیز نگران آن هستند که این اقدام آیفون ۸ عزیزشان را از شکل اصلی خود درآورده و تا حدی خمیده کند. بااین‌حال بر اساس آزمون‌های جدید انجام‌شده در این زمینه جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا نه‌تنها قابلیت ضد آب بودن این دستگاه موجب تقویت بیش‌ازحد بدنه پشتی آن شده است که به‌راحتی و با فشار دست از فرم خاص خود خارج نخواهد شد.

اپل watchOS 5 را برای ساعت‌های هوشمند خود معرفی کرد

به‌این‌ترتیب نظر می‌رسد که این بار اپل برخلاف تمام نگرانی‌ها درباره شیشه‌ای بودن بدنه پشتی و یا خمیده شدن بدنه این دستگاه ،تلفن همراه هوشمند قابل قبولی را به مخاطبان خود عرضه کرده است که به‌راحتی آسیب نمی‌بیند. بااین‌حال قرار دادن یک قاب مناسب برای روی تمامی دستگاه‌های هوشمند همیشه انتخابی هوشمندانه است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی