اخبار

منوی اندروید مخفی موجود در پیکسل ۲ تنها یک باگ بوده است

پیکسل ۲

تلفن همراه هوشمند پرچم‌دار جدید گوگل با طراحی فوق‌العاده و قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. این قابلیت‌های متفاوت دستگاه یادشده که مجموعه‌ای از ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را شامل می‌شود موجب گرایش بسیاری از طرفداران تلفن‌های همراه اندرویدی به سمت این تلفن همراه هوشمند شده است.

یکی از قابلیت‌های سخت‌افزاری بسیار شگفت‌انگیز این تلفن همراه هوشمند مربوط به دوربین آن است و تنها با داشتن قدرتی ۱۲ مگاپیکسلی عکس‌های بسیار زیبایی را به ثبت می‌رساند. فناوری به‌کاررفته در این دوربین به نحوی است که می‌تواند ویژگی‌ها و افکت‌های تصویری مختص دوربین‌های دوقلو را بر روی دوربین تک لنزی خود به ارمغان بیاورد.

اما از قابلیت‌های نرم‌افزاری این دستگاه نیز نباید غفلت ورزید. این تلفن همراه هوشمند با تجهیز به جدیدترین نسخه اندروید خالص توانسته است نسبت به سایر رقبای خود برتری‌هایی را کسب کند. در همین راستا نیز چندی پیش خبرهایی درباره گوگل پیکسل ۲ منتشرشده بود و در آن‌ها صحبت از زنده شدن مخفیانه قابلیتی قدیمی در این تلفن همراه هوشمند صحبت‌هایی به میان آمده بود. ظاهراً کاربران این تلفن همراه هوشمند جدید گوگل می‌توانستند با لمس گوشه سمت راست صفحه‌نمایش به منوی اندروید دسترسی پیدا کنند.

بااین‌حال به نظر می‌رسد که دکمه مخفی منوی گوگل پیکسل ۲ تنها یک کد اضافه بوده است. گوگل به‌تازگی تائید کرده است که این کد تنها یک باگ بوده و هیچ قابلیت اضافی و مخفی‌ای بر روی این تلفن همراه هوشمند موجود نیست. گوگل همچنین تائید کرده است که این باگ در طی به‌روزرسانی‌های آینده ارائه‌شده برای این تلفن همراه هوشمند برطرف خواهد شد. به نظر می‌رسد که این بار کاربران در تشخیص قابلیت‌های ویژه این تلفن همراه هوشمند اشتباه کرده‌اند و بیش‌ازحد به این دستگاه هوشمند اعتماد کرده‌اند و امکان وجود باگ را در نظر نگرفته‌اند. بااین‌حال اگر شما نیز از وجود این باگ نه‌چندان بد بر روی دستگاهتان لذت می‌برید باید بدانید که برای استفاده از آن‌وقت چندانی باقی نیست و به‌روزرسانی گوگل به‌زودی آن را لغو خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا