میت 10

میت ۱۰ در ۲۴ مهرماه رسما معرفی خواهد شد

یک تیزر تبلیغاتی از هواوی منتشر شده که به طور رسمی تاریخ رونمایی از میت ۱۰ را روز ۲۴ مهر ماه معرفی کرده است.

این نکته را باید در نظر داشته باشید که تیزر تبلیغاتی ساعاتی پس از رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت ۸ معرفی شد. انتظار می‌رود فبلت جدید هواوی نیز مانند گلکسی اس ۸، کلکسی نوت ۸ و آیفون ۸، یک محصول رده‌بالا و قدرتمند باشد. نکته‌ی مهم دیگر این است که هواوی هشتگ #beyondthegalaxy را برای معرفی میت ۱۰ در نظر گرفته تا یک بار دیگر به طعنه‌ای به رقیب کره‌ای خود زده باشد.

همچنین در این تیزر تبلیغاتی چند تصویر را در کنار هم میبینیم ، به طور عمده چند گوشی با دوربین دوگانه که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند، در کنار آنها طراحی پشت میت ۱۰ با ترکیب دوربین دوگانه‌ی عمودی نیز نشان داده شده است. این دوربین همچون روند اخیر هواوی، با همکاری کمپانی آلمانی لایکا تولید شده تا تجربه‌ای باکیفیت از عکاسی در اختیار کاربران قرار گیرد. ضمن اینکه در این تصویر ادعای بهره‌گیری از سنسور اثر انگشت در پشت گوشی و زیر دوربین اصلی دستگاه نیز نقض می‌شود. البته ممکن است دستگاهی که تحت عنوان میت ۱۰ در این تصویر نمایش داده شده، محصول نهایی نباشد.

گفته می‌شود میت ۱۰ بزرگترین پرچمدار جدید هواوی خواهد بود که از یک نمایشگر ۶ اینچی با رزولوشن کواد اچ‌دی (شاید فول اچ‌دی) و پردازنده‌ی کرین ۹۷۰ بهره بگیرد.

 

مطلب پیشنهادی