ریپورتاژ آگهی

میز اداری مدرن؛ یک دفتر با دکوراسیونی در سبک مدرن

سبک مدرن از سادگی پیروی می کند و ذاتا به سمت بهره وری گرایش دارد تا تجملات

اگر میز اداری مدرن می خواهید بهتر است یک دفتر با دکوراسیونی در سبک مدرن داشته باشید . در غیر این صورت میز مدرن نمی تواند در محیط لوکس و تجملی کاربرد داشته باشد زیرا هیچ هماهنگی بین ان ها نیست .

 

مبلمان اداری

مبلمان اداری در هر سبکی که باشد قطعا با فضایی با همان سبک ارتباط بهتری برقرار میکند. تنوع طرح و سبک در مبلمان اداری رعایت شده و می تواند کاربران با سلیقه های متفاوت را مجاب کند.

 

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن با متریال های شیشه ، ام دی اف ، فلز و چوب عمدتا به صورت تلفیقی ساخته می شود.سبک مدرن به نسبت سبک های دیگر و با توجه به سادگی ذاتی که دارد معمولا هزینه های کمتری را برای کاربر در بر دارد.

اغلب برای شرکت هایی در زمینه های ارتباطات ، تبلیغات ،  IT و … با توجه به نوع میهمان و مخاطب از سبک مبلمان اداری مدرن استفاده می شود.

تعداد پرسنل در این مجموعه ها نسبتا زیاد است و هر کدام بصورت مجزا نیاز به ادوات میز و صندلی دارند و با توجه به هزینه مناسب میز اداری مدرن می توان از این نوع محصولات در بخش پرسنل استفاده کرد.

ابعاد میز برای هر سمتی با دیگری متفاوت است. اغلب میزهای مدیریتی از 200 تا 280 انتخاب می شوند. کارشناسان از میز هایی با سایز 160 الی 180 استفاده می کنند. کارمندان ساده تر میز هایی در ابعا 120 تا 160 خواهند داشت.

 

دکوراسیون اداری لوکس

دکوراسیون اداری لوکس می تواند تاثیر مثبتی بر روحیه کارمندان و مخاطبان مجموعه بگذارد. یک طراحی دکوراسیون عالی و زیبا بیش از هر چیز دیگری برای یک مجموعه نیاز است. مبلمان اداری کلاسیک اصلی ترین اقلام در دکوراسیون اداری می باشد.

امروزه تجهیزات اداری کامل تر از گذشته هستند.  به لطف دستگاه های پیشرفته می توان انواع سبک ها را تولید کرد.

مبلمان اداری در گذشته تنها میز و صندلی و یک فایلینگ فلزی بود. اما امروزه کتابخانه ، پارتیشن اداری ، صندلی با کاربری های متفاوت ، میز کنفرانس ، کانتر و … را شامل می شود.

برای داشتن یک دکوراسیون لوکس بهتر است تجهیزات در یک رنگ و طرح انتخاب شوند. طرح های متفاوت مخاطب را سرگردان می کند. اما یک طرح ثابت در هر کدام از اقلام به فضا نظم می بخشد.

رنگ نیز خیلی مهم است. بهتر است رنگ تجهیزات در یک طیف باشد. دیوار کوب را در دکوراسیون اداری فراموش نکنید. یک دیوار کوب زیبا با طراحی مناسب میتواند تکمیل کننده ی فضا باشد.

 

عناصر مهم مبلمان اداری

عناصر مهم مبلمان اداری شامل میز اداری ، صندلی اداری ، کتابخانه ، پارتیشن و … می شود. هر دفتر اداری با هر فعالیتی به این تجهیزات به عنوان مهم ترین و ضروری ترین اقلام نیاز دارد.

برای داشتن یک دفتر اداری لوکس و خیره کننده بهتر است از یک طراح دکوراسیون مجرب راهنمایی بخواهید و یا اینکه مجموعه را به دست یک طراح بسپارید. انتخاب سبک تجهیزات اداری به فعالیت مجموعه نیز بستگی دارد. برای مشاغل مدرن بهتر است از سبک مدرن در دکور استفاده شود.

 

انتخاب رنگ در دکوراسیون

انتخاب رنگ در دکوراسیون جزء مسائل مهم در طراحی دکوراسیون است.به دلیل اینکه رنگ ها میتوانند تاثیر بسیار زیادی بر روی چیدمان و دکوراسیون شما داشته باشد.

همچنین رنگ ها بازگو کننده ی روحیه افراد نیز هستند.پس باید در انتخاب رنگ در دکوراسیون خود دقت داشته باشید. شما میتوانید ترکیب رنگ های فوق العاده را در کنار هم قرار دهید ، تا انرژی و حس خوب به شما منتقل شود.

 

راهنمایی

هنگامی که می خواهید دفتر کاری را طراحی و دکوراسیون آن را تکمیل کنید باید به این نکته توجه کنید که ، به دنبال چه سبکی از دکوراسیون هستید.

مسلما دفتر کاری با طراحی مدرن باید تمامی اجزای آن از سبک مدرن باشد.به طور مثال : مبلمان اداری مدرن به همراه کف ، سقف ، دیواره ها و … با سبکی مثل های تک نیازمند میز اداری مدرن نیز هست.

و یا هنگامی سبک سلطنتی را انتخاب میکنید باید :مبلمان اداری کلاسیک را با میز مدیریت سلطنتی هماهنگ کنید.

 

انواع میز اداری

انواع میز اداری به ترتیب زیر می باشد:

  • میز کنفرانس
  • میز مدیریتی
  • میز کارمندی یا کارشناسی
  • میز کانتر

کاربرد هر یک از میز های نام برده با یکدیگر متفاوت است.میز کنفرانس برای جلسات اداری مورد استفاده می شود و اغلب افراد یک مجموعه برای انجام تصمیم گیری به دور ان جمع می شوند.

میز مدیریت برای مدیر مجموعه یعنی فرد اول تهیه می شود و اغلب دارای طراحی خاص تری نسبت به دیگر میز ها می باشد.

میز کارمندی یا کارشناسی برای کارمندان و کارشناسان در واقع افراد مهم مجموعه استفاده می شود و نمی تواند دارای ظاهری شبیه به میز مدیریت باشد.میز کانتر نیز برای لابی و پذیرش استفاده می شود و اغلب در ورودی مجموعه ها قرار دارد.

 

متریال پارتیشن

پارتیشن در متریال های:

  • چوب : مدرن ، کلاسیک
  • شیشه : مدرن
  • فلز : مدرن ،کلاسیک
  • ام دی اف : مدرن

 

ویژگی میز اداری مدر

میز مدرن قدمت زیادی ندارد و در عصر معاصر تولید و به بازار امده است. این میز از متریال های چوب ، شیشه و فلز ساخته می شود و البته میز های تمام شیشه ای نیز وجود دارند که زیر مجموعه ی سبک مدرن قرار می گیرند.

این سبک از مبلمان اداری امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و به راحتی با دکوراسیون مدرن می تواند زیبایی بخش مجموعه شما باشد.

میز اداری سبک مدرن را نمی توان در یک فضا با دکوراسیون کلاسیک و شلوغ استفاده کرد زیرا هیچ تعاملی با یکدیگر ندارند.

این میز را باید در یک محیط ساده به کار برد زیرا سبک مدرن طرفدار سادگی است و هیچ تجملی در ان به چشم نمی خورد. جهان امروزی می رود تا به جهانی مدرن تبدیل شود.

به همین دلیل در حال حاضر تمایل به سبک مدرن در افراد بیشتر شده است. البته این مدرنیزه شدن از نتایج به روز شدن افکار ادم های این عصر است.

زیرا هر کدام از تجهیزاتی که امروزه وجود دارند و ما از ان ها بهره می بریم از افکار انسان های حال حاضر نشات گرفته و ساخته شده است.

استفاده از مبلمان اداری مدرن در یک فضای کوچک نه تنها فضا را کوچک تر و تنگ نمی کند بلکه دلیل زیبایی بیشتر انجا نیز می شود و این به خاطر سادگی در ان سبک است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مبلمان اداری سی رن به آدرس اینترنتی https://syren.vip مراجعه نمایید


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟