اخبار

می میکس فولد شیائومی از مقاومت درب بالایی برخوردار است

اخیرا شیائومی می میکس فولد را طی یک لایو استریم تحت آزمایش سختی قرار داد تا سطح مقاومت این گوشی هوشمند تاشو را مشخص کند. براساس تست صورت گرفته این گوشی موفق شد طی 200 هزار بار باز و بسته شدن سالم باقی بماند و نشان از دوام بالای لولای آن است.

در صفحه رسمی ویبو لی جون مدیرعامل شیائومی این لایو استریم به مدت یک هفته در حال پخش بود. تست به مدت 89 ساعت انجام گرفت و در مجموع شاهد باز و بسته شدن 200 هزار باری لولای درب گوشی می میکس فولد بودیم. به صورتی که دستگاه هر 1.6 ثانیه برای کل 24 ساعت و به مدت ۷ روز به صورت متوالی تا می‌خورد.

می میکس فولد شیائومی با سطح مقاومت لولای بالا

ناگفته نماند طبق یادداشت‌های رسمی این غول فناوری چینی، این آزمایش برای نمایش کیفیت ساخت و مقاومت دستگاه انجام شده است. شیائومی حتی اضافه کرد که این تست 89 ساعته از نظر کاربرد طبیعی معادل 10 سال است. به این ترتیب یک کاربر معمولی سال‌ها طول می کشد تا به این تعداد چین‌خوردگی که می میکس فولد طی 7 روز رسیده است برسد. برای اطمینان از اصالت، در لایو استریم همچنین مکانیسم تایمر را نشان می دهد تا مشخص کند این جریان در زمان واقعی رخ داده است و از قبل ضبط یا ویرایش نشده است.

در مجموع عمر لولای دستگاه 5.5 سال خواهد بود که می‌تواند ایده آل باشد. بنابراین افراد می‌توانند روزانه 100 بار لولای نمایشگر این گوشی هوشمند را باز یا بسته کنند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟