نتایج نهایی المپیاد تکنسین‌های ایران اعلام شد

المپیاد تکنسین‌های ایران

نتایج  نهایی المپیاد تکنسین‌های ایران اعلام  شد

۱۲ تکنسین برتر ایران

 

المپیاد تکنسین‌های ایران

 

نفرات برگزیده دومین المپیاد تکنسین‌های ایران، پروژه مشترک سامسونگ الکترونیکس و سازمان فنی و حرفه ای کشور، از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور اعلام شدند.

مرحله نهایی دومین المپیاد تکنسین‌های ایران در روزهای نهم و دهم دی‌ماه در چهار رشته برگزار شد و اکنون نفرات برگزیده هر گرایش، اعلام شدند.

دومین المپیاد تکنسین‌های ایران همانند سال گذشته در ۴ گرایش موبایل و تبلت، لوازم خانگی (یخچال، ماشین لباسشویی)، دستگاه‏های تهویه مطبوع (کولر گازی)، لوازم صوتی و تصویری (تلویزیون و سینمای خانگی) برگزار شد و نفرات برتر، علاوه بر دریافت جوایز اعلام شده، به عنوان ناظر به چهل و چهارمین دوره مسابقات جهانی مهارت که سال ۲۰۱۷ در ابوظبی امارات برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

 

المپیاد تکنسین‌های ایران

 

براساس اعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، در گرایش تهویه مطبوع هوا؛ علی‌اکبر حاجی حاتم‌لو از تهران، علی مرادی از تهران و سید سامان حسینی از کردستان به ترتیب مدال‌ طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

در گرایش لوازم خانگی؛ اسماعیل علیرضانژاد گوهردانی از گیلان، محمدتقی نقیئی از خراسان رضوی و ایمان پاک از لرستان به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

در گرایش موبایل و تبلت؛ مهدی گلی از سمنان، محسن کاوه باغبادرانی از اصفهان و نادر هراتی از خراسان رضوی مدال‌های طلا، نقره و برنز را دریافت کردند.

طبق نظر داوران، در گرایش لوازم صوتی و تصویری؛ محمدامین ابراهیمی از فارس، جعفر دلداده پیرانفر از تهران و احسان مشکواتی از تهران شایسته دریافت مدال‌های طلا، نقره و برنز بودند.

آشپزی به سبک سرآشپزها را با مایکروفرهای «هات بلاست» سامسونگ تجربه کنید

نفرات اول هر گرایش ۳۰ سکه بهار آزادی، نفرات دوم ۲۰ سکه بهار آزادی و نفرات سوم ۱۰ سکه دریافت خواهند کرد.

 

المپیاد تکنسین‌های ایران

 

این المپیاد از روز دوم آذرماه با ثبت‌نام حدود ۲ هزار داوطلب آغاز به کار کرد که پس از انجام آزمون تئوری، ۱۰ نفر برتر هر رشته در یک آزمون عملی به رقابت پرداختند. آزمون عملی المپیاد طی روزهای نهم و دهم دی‌ماه در مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای شهر کرج برگزار شد.

شرکت سامسونگ که دو سال متوالی المپیاد تکنسین‌های ایران را با هدف شناخت تکنسین‌های برتر و ترویج فرهنگ مهارت برگزار کرده است، تمامی هزینه‌های المپیاد شامل تهیه تجهیزات، اقامت شرکت‌کنندگان و جوایز نفرات برتر را تامین کرده است.

مراسم اهدای جوایز دومین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران به زودی با حضور نمایندگان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مدیران ارشد شرکت سامسونگ در ایران و برخی مقامات دولتی برگزار خواهد شد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی