آموزش و ترفند

نحوه استخراج فایل های Zip

دستگاه‌های محاسباتی مانند رایانه‌های شخصی و لپ تاپ‌ها نه تنها بخش جدایی ناپذیر از نیروی کار، بلکه استفاده شخصی نیز هستند. این ماشین‌ها علاوه بر اینکه به ما در انجام چندین کار کمک می‌کنند، ذخیره اطلاعات را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. ما می‌توانیم فایل‌ها را در قالب‌های مختلف ذخیره کنیم و بعداً بر اساس راحتی خود از آنها استفاده کنیم. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید چنین داده‌هایی را با همسالان خود منتقل یا به اشتراک بگذارید.

با این حال، به اشتراک گذاشتن فایل با حجم زیاد یکی از بزرگ‌‌ترین نگرانی‌ها در میان کاربران بوده است. در حالی که روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید داده‌ها را به ماشین‌های دیگر منتقل کنید، اشتراک فایل‌های Zip همیشه حالت محبوب انتقال داده‌ها بوده است. این به ویژه هنگامی است که شما نیاز به انتقال چندین فایل بزرگ دارید. آیا می‌دانید چگونه می‌توان یک فایل فشرده شده را از حالت فشرده خارج کرد و فایل را استخراج کرد؟ در این مقاله، ما شما را با مراحل مشابه راهنمایی می‌کنیم.

 

چگونه می توان یک فایل فشرده را از حالت فشرده خارج کرد؟

فقط به عنوان مرجع، این فایل‌های Zip دارای پسوند .zip هستند که شناسایی آنها را آسان می‌کند. WinRar یک نرم افزار محبوب است که به شما کمک می کند پوشه ای را با چندین فایل فشرده کنید تا بتوانید به راحتی داده ها را انتقال دهید. با این حال ، برای باز کردن فایل از پوشه ، به ابزار خاصی نیاز ندارید. فقط مراحل زیر را طی کن.

مرحله 1: پوشه ای را که می خواهید از حافظه رایانه یا رایانه خود باز کنید ، پیدا کنید.

مرحله 2: باید روی پوشه کلیک راست کرده و به دنبال گزینه “Extract All” باشید. برای شروع مراحل استخراج ، روی این گزینه کلیک کنید.

مرحله 3: اکنون ، سپس شما باید گزینه “بعدی” را انتخاب کنید.

مرحله 4: پس از اتمام مرحله فوق ، گزینه “مرور” را دریافت خواهید کرد. با این کار می توانید مکان مورد نظر را انتخاب کنید که می خواهید همه پرونده ها را در آن استخراج کنید.

مرحله 5: اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی برگه‌های “بعدی” و “پایان” کلیک کنید و فایل‌ها به پوشه مقصد استخراج می‌شوند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟