آموزش و ترفند

نحوه تغییر پس زمینه مایکروسافت تیم

از زمان معمول شدن فرهنگ کار از راه دور ، تعدادی از برنامه‌های کنفرانس ویدیویی آنلاین به کار افتادند. در میان چندین سیستم عامل موجود، مایکروسافت تیم در بین کاربران بسیار محبوب شده است. این یک پلت فرم ارتباطی تجاری بوده که توسط مایکروسافت توسعه یافته و رقیب بزرگانی مانند Zoom ، Slack و دیگران است.

مانند سایر سیستم عامل‌های دیگر، مایکروسافت تیم به شما امکان می‌دهد با همکاران خود در ارتباط باشید. علاوه بر گزینه چت و مکالمه‌های موضوعی، به شما امکان می‌دهد فایل‌ها، ارائه‌ها را به اشتراک بگذارید و همچنین به شما امکان می‌دهد کل صفحه را به اشتراک بگذارید. ویدئو کنفرانس یکی دیگر از ویژگی‌های مفیدی است که این ابزار ارتباطی تجاری به کاربران می‌دهد.

در یکی از مقالات اخیر، نحوه اشتراک صفحه‌ها در این ابزار را به اشتراک گذاشتیم. اکنون، ما در مراحل تغییر پس زمینه در مایکروسافت تیم به شما کمک خواهیم کرد.

مراحل تغییر پس زمینه در مایکروسافت تیم قبل از جلسه

مایکروسافت تیم این گزینه را دارد که پیش از شروع جلسه یا در طول جلسه پس زمینه را تغییر دهند. این مراحل هم برای لپ تاپ و هم برای تلفن‌های هوشمند مشابه است.

مرحله 1: قبل از شروع روند تغییر پس زمینه، باید به Microsoft Teams دسترسی داشته باشید.

مرحله 2: اگر می‌خواهید پس زمینه را قبل از جلسه تغییر دهید، گزینه “جلوه‌های پس زمینه” را انتخاب کنید. می‌توانید آن را در کنار دکمه میکروفون در UI قرار دهید.

مرحله 3: می‌توانید گزینه “Blur” را برای پنهان کردن پس زمینه انتخاب کنید. همچنین، می‌توانید یک تصویر جدید را با هم اضافه کنید تا ظاهر کلی را بهبود ببخشد.

مرحله 4: برای تغییر پس زمینه با یک تصویر جدید، گزینه “افزودن جدید” را انتخاب کنید. اکنون تصویری را که می‌خواهید پس زمینه تنظیم کنید بارگذاری کنید.

نحوه تغییر پیشینه در مایکروسافت تیم طی یک جلسه

مرحله 1: برای تغییر پس زمینه در طی یک جلسه در حال انجام ، باید به گزینه “Moe Actions” بروید و “نمایش نمایش جلوه های پس زمینه” را انتخاب کنید.

مرحله 2: اکنون گزینه “Blur’or” Add New “(انتخاب جدید) را متناسب با راحتی خود انتخاب کنید. لازم به ذکر است که پس زمینه تغییر یافته همچنان پابرجا خواهد ماند مگر اینکه مورد جدیدی به روز شود.

با تمام این اوصاف به سادگی می‌توانید پس زمینه مایکروسافت تیم خود را تغییر دهید تا رابط کاربری جذاب و زیبایی پیدا کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟