نخستین بروزرسانی نسخه توسعه دهندگان اندروید N منتشر شد

29 اسفند 1394

گوگل اوایل ماه جاری بود که نسخه توسعه دهندگان اندروید N را منتشر کرد تا همه را به نوعی غافل گیر کند. این نسخه به راحتی توسط گوشی‌های نکسوس قابل دریافت خواهد بود. روز گذشته نیز شاهد ارائه نخستین بروزرسانی این سیستم عامل بودیم که بر اساس آن قطعاً ایرادات و باگ‌های موجود مرتفع شده اند.
نخستین بروزرسانی نسخه توسعه دهندگان سیستم عامل جدید گوگل در اختیار کاربران قرار گرفت که می‌توان از طریق فلش کردن تلفن، فکتوری ایمیج و یا دانلود و نصب فایل OTA مربوطه به آن دسترسی داشت.

در حال حاضر فکتوری ایمیج برای گوشی‌های مدل تکسوس ۵X (بیلد NPC56W) ، تکسوس ۶P (بیلد NPC56W)، نکسوس ۹ (بیلد NPC56) و ۹ LTE (بیلد NPC56X) عرضه شده اند. هرچند که فکتوری ایمیج این بروزرسانی هنوز برای گوشی نکسوس ۶ عرضه نشده است.

اما اگر تا به حال از روش فکتوری ایمیج استفاده نکرده‌اید و در استفاده از آن تردید دارید می‌توانید تا انتشار بروزرسانی OTA مربوط به گوشیتان صبر کنید. این نسخه از بروزرسانی به احتمال فراوان باگ‌ها و اشکالات نسخه توسعه دهندگان اندروید N را رفع خواهد کرد و در بهبود کلی عملکرد دستگاه نیز تأثیرگذار خواهد بود. این درحالیست که گوگل با عرضه پیشنمایش Android N Developer قبل از رویداد Google I/O در ماه مه، همه را قافل گیر کرده است. چرا که همگان در انتظار نخستین دیدار با تازه ترین سیستم عامل اندروید طی این مراسم بودند. به گفته گوگل نسخه نهایی این سیستم عامل در اواخر سال میلادی و به احتمال فراوان سه ماهه سوم این سال عرضه خواهد شد.

بروزرسانی رداستون امکان انتقال روند کارها بین دستگاه های ویندوزی را فراهم می کند

اگر طریقه استفاده از فکتوری ایمیج برای تلفن نکسوس خود را نمی‌دانید، با استفاده از این وبسایت قادر خواهید بود تا فایل‌های بروزرسانی OTA مربوط به گوشی خود را دریافت و نصب کنید.

منبع: phonearena

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی