• خانه
  • اخبار
  • نسخه‌ای ویژه و کوچک از ال‌جی جی ۶ در راه است
نسخه کوچک ال‌جی جی 6

نسخه‌ای ویژه و کوچک از ال‌جی جی ۶ در راه است

نسخه‌ای ویژه و کوچک از ال‌جی جی ۶ در راه است

نسخه کوچک ال‌جی جی ۶

در بازار تلفن‌های همراه هوشمند می‌توان سری جی شرکت ال‌جی را یکی از محبوب‌ترین سری‌های عرضه شده در بازار به‌حساب آورد و شایعات اخیر خبر از شرایطی خوش برای دوستداران و هواداران این سری دارند. کمپانی ال‌جی قصد دارد تا نسخه ضعیف‌تر پرچم‌دار خود یعنی ال‌جی جی ۶ را به بازار عرضه کند. بر اساس شایعه‌های منتشر شده، این کمپانی در حال کار بر روی یک دستگاه ۵٫۴ اینچی هست که به‌احتمال بسیار زیاد ال‌جی جی ۶ مینی نام خواهد گرفت و نسبت صفحه‌ نمایش آن نیز مانند جی ۶ به میزان ۱۸:۹ است. تصاویر منتشر شده نشان دهنده این هستند که طراحی ظاهری این مدل جدید از جی ۶ دقیقا مانند نسخه اصلی آن است و دوربین‌های دوقلو و حسگر اثرانگشت دایره‌ای نیز از دیگر قابلیت‌های این نسخه کوچک هستند.

با این حال باید به یاد داشت که این گزارش‌های منتشر شده هنوز در حد شایعه هستند و کمپانی ال‌جی آن‌ها را تائید نکرده است. البته این شرکت اقدامی برای تکذیب این اخبار نیز صورت نداده است و به همین دلیل نیز احتمال وقوع چنین رخدادی بسیار بالا ارزیابی می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد که این اقدام ال‌جی بر مبنای حرکت به سوی متنوع‌تر کردن خط تولید تلفن‌های همراه هوشمند این شرکت است. این تلفن‌های همراه هوشمند با اندازه‌های متفاوت عرضه می‌شوند و روند و گرایش فعلی اپل و سامسونگ را در طراحی تلفن‌های همراه هوشمند دنبال می‌کنند.

کمپانی ال‌جی با ارائه دو مدل از تلفن‌های همراه هوشمند از سری‌های جی و وی هر ساله همین استراتژی را دنبال می‌کند. با این حال باید به یاد داشت که کمپانی ال‌جی یک دنباله رو در زمینه طراحی و مشخصات ساختاری است و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط تحلیل گران صنایع، تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار این کمپانی قابلیت خاص و متفاوتی برای عرضه ندارند.

 

 

مطلب پیشنهادی