• خانه
  • اخبار
  • نسخه‌ای ۴۴۹ دلاری از اسنشیال فون به فروش خواهد رسید
نسخه‌ای ۴۴۹ دلاری از اسنشیال فون به فروش خواهد رسید

نسخه‌ای ۴۴۹ دلاری از اسنشیال فون به فروش خواهد رسید

نسخه‌ای ۴۴۹ دلاری از اسنشیال فون به فروش خواهد رسید

تنها پس از یک روز از تاریخ رونمایی از سه رنگ جدید برای تلفن همراه هوشمند اسنشیال فون، کمپانی اسنشیال امروز نسخه‌ای جدید از این تلفن همراه هوشمند را رونمایی کرد. این نسخه که با نام Halo Gray یا خاکستری هاله‌ای شناخته می‌شود در نوع خود بسیار منحصربه‌فرد است زیرا به‌صورت پیش‌فرض با آمازون الکسا عرضه می‌شود که به‌نوعی جایگزینی برای دستیار هوشمند گوگل ( که هم‌اکنون بر روی رنگ‌ها و نسخه‌های دیگر اسنشیال فون در دسترس است)خواهد بود.

این نسخه از اسنشیال فون که تصویر آن را مشاهده می‌کنید چندان تفاوتی با نسخه Stellar Gray یا خاکستری ستاره‌ای که دیروز معرفی شد ندارد. بر اساس اظهارات کمپانی اسنشیال، تفاوت طراحی میان این دو نسخه این است که نسخه خاکستری ستاره‌ای از بدنه پشتی سیاه‌رنگ مات با همراه قاب سیاه تیتانیومی استفاده می‌کند و این در حالی است که دستگاه خاکستری هاله‌ای از بدنه پشتی سیاه‌رنگ مات در کنار قاب تیتانیومی بدون رنگ بهره‌مند شده است. چه تفاوت بزرگی!

تلفن همراه هوشمند اسنشیال فون خاکستری هاله‌ای از امروز به‌صورت پیش‌فروش بر روی وب‌سایت آمازون به‌صورت اختصاصی قرار خواهد گرفت و در تاریخ ۲۱ فوریه عرضه خواهد شد. برخلاف مدل خاکستری ستاره‌ای که توسط اسنشیال باقیمت ۵۹۹ دلار فروخته می‌شود، دستگاه خاکستری هاله‌ای توسط آمازون باقیمتی برابر با تنها ۴۴۹ دلار برای فروش ارائه خواهد که این نسخه را به ارزان‌ترین تلفن همراه اسنشیالی که تاکنون برای فروش عرضه‌شده است تبدیل می‌کند. البته برای اطلاع شما باید اظهار کنیم که تلفن همراه خاکستری هاله‌ای دقیقاً از مشخصات داخلی برابر با سایر نسخه‌های اسنشیال فون بهره‌مند شده است پس‌ خرید آن با این قیمت بسیار به‌صرفه‌تر است و اگر قصد خرید یکی از نسخه‌های اسنشیال فون را دارید بهتر است این نسخه را در ردیف اول فهرست خود قرار بدهید و از تخفیف اعمال‌شده بر روی آن لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی