نسخه بتای عمومی ۸ برای iOS ۱۱

نسخه بتای عمومی ۸ iOS ۱۱

نسخه بتای عمومی ۸ برای iOS ۱۱

اگر شما نیز یکی از کاربران بتای عمومی سیستم عامل iOS  ۱۱ هستید امیدواریم که بیش از حد به این سیستم دل‌بسته نشده باشید چرا که نسخه جدید آن یعنی نسخه بتای عمومی ۸ به‌زودی برای دستگاه شما عرضه خواهد شد.

با این حال این نسخه از نرم‌افزار iOS ۱۱ بیشتر بر روی از بین بردن باگ‌ها و تثبیت سیستم عامل تمرکز دارد. یکی از باگ‌های جالبی که بسیاری از افراد در نسخه بتای عمومی ۷ با آن مواجه شدند عدم توانایی در راه‌اندازی دستیار هوشمند سیری بود که البته در این نسخه جدید این مشکل رفع شده است.

البته به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان این بار تنها بر روی رفع چند باگ و نقص جزئی در سیستم بسنده کرده‌اند و ویژگی عمیق چشم‌گیری را در این نسخه ارائه نکرده‌اند. با این وجود فرایند نصب نسخه بتای عمومی ۸  به نسبت نسخه قبلی آن اندکی با تاخیر انجام می‌شود که این خود می‌تواند تا حدی نشان دهنده غنی‌تر شدن این سیستم عامل باشد.

لازم به ذکر است که با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آیفون ۸، فشارها بر روی توسعه دهندگان اپل برای ارائه نسخه نهایی iOS ۱۱ بسیار بیشتر شده است. بنابراین می‌توان انتظار داشت که نسخه نهایی سیستم عامل iOS در طی هفته آینده رونمایی شود.  شایان ذکر است که گفته می‌شود که این سیستم عامل به یکی از برترین تجربه‌های ممکن در زمینه تلفن‌های همراه هوشمند منتهی خواهد شد و مسلما در این مسیر استفاده از نسخه بتای عمومی ۸ می‌تواند به مسئولان تولید این نرم‌افزار کمک کند که مشکلات سیستم عامل خود را شناسایی کرده و آن‌ها را برای نسخه اصلی رفع کنند.

iOS 11.4 با قابلیت‌های جدید منتشر شد

به این ترتیب باید گفت که یک گام دیگر به‌سوی عرضه نسخه اصلی iOS ۱۱ نزدیک شده‌ایم ولی هنوز مشخص نیست که چند نمونه دیگر از نسخه بتای عمومی توسط توسعه دهندگان iOS عرضه خواهد شد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی