نسخه Exynos گلکسی اس ۷ اج عمر باتری بیش‌تری نسبت به Snapdragon 820 دارد

06 فروردین 1395

سال گذشته بود که پردازنده A9 اپل توسط TSMC و سامسونگ ساخته شد و توسعه دهندگان TSMC عمر باتری بیش‌تری را نسبت به سامسونگ به ارمغان آوردند. اکنون به نظر می‌رسد که نسخه Exynos گلکسی اس ۷ اج ورق بازی را برعکس کرده است و در واقع با تست‌های موجود انجام شده عملکرد بهتری را نسبت به Snapdragon 820 دارد. باتوجه به گزارش‌های جدید GSMArena نسخه Exynos عمر باتری طولانی‌تر را ارائه می‌دهد.

همانطور که می‌دانید گلکسی اس ۷ اج دارای باتری ۳,۶۰۰mAh است که ظرفیت بسیاری را برای آن به ارمغان آورده است و بدین منظور ایجاد شده تا عمر باتری بیش‌تری را داشته باشد و اکنون باتوجه به آخرین آزمایشات انجام شده نسخه Exynos تقریبا ۹۸ ساعت عمر باتری را دارد و در صورتی که ویژگی always-on  فعال باشد عمر باتری ۷۸ ساعتی را دارد. این مقادیر اعلام شده در نسخه Snapdragon تقریبا ۸۷ ساعت و با ویژگی always-on تقریبا ۶۳ ساعت اعلام شده است.

با این حال با عمر باتری آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تفاوت بسیاری را دارد. اگر شما یک کاربر حافظه کار هستید و نیاز به شارژ بیش‌تری در گوشی‌هوشمند خود دارید؟ اگر در طول روز موسقی گوشی می‌دهید و از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنید گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج نسخه Exynos برای شما بهترین انتخاب است

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟