نوکیا ۸۱۱۰ بازآفرینی شده به بازار ایالات متحده وارد خواهد شد

نوکیا ۸۱۱۰ بازآفرینی شده به بازار ایالات متحده وارد خواهد شد

نوکیا ۸۱۱۰ بازآفرینی شده به بازار ایالات متحده وارد خواهد شد

همان‌طور که می‌دانید کمپانی اچ ام دی گلوبال در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۸ میلادی از نوکیا ۸۱۱۰ مجهز به قابلیت ۴G رونمایی کرد. هم اکنون این تلفن همراه که از دیرباز با نام تلفن موزی مشهور بوده است راه خود را به بازارهای ایالات متحده یافته است.

کمپانی فنلاندی اچ ام دی گلوبال که کنترل برند نوکیا را در اختیار دارد در تاریخ رونمایی از این محصول اعلام کرده بود که این تلفن همراه با قیمت تنها ۸۹ یورو در ماه می در اروپا عرضه می‌شود اما درباره عرضه آن در ایالات متحده سخنی به میان نیاورده بود و به همین دلیل عده‌ای در رابطه با عرضه این محصول در بازار یاد شده با شک و تردید روبرو شده بودند. با این حال، منبعی که پیش از این تائید کرده بود که نوکیا ۱، نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۶ در ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد به‌تازگی اظهار داشته است که نوکیا ۸۱۱۰ بازسازی شده نیز به‌احتمال بسیار قوی وارد ایالات متحده خواهد شد.

با جلو رفتن در زمان مشخص می‌شود که اچ ام دی گلوبال به دنبال آن است که این تلفن همراه موزی را در ماه‌های میان می و ژوئن وارد بازار ایالات متحده بکند. با این حال هنوز اطلاعات دقیقی درباره قیمت این دستگاه به دلار آمریکا در دسترس نیست اما این تلفن همراه به‌احتمال بسیار زیاد قیمتی کم‌تر از ۱۰۰ دلار خواهد داشت.

شایان ذکر است که این تلفن همراه متفاوت و جذاب در دو رنگ سیاه و زرد عرضه خواهد شد و از شبکه ۴G نیز پشتیبانی خواهد کرد. با این حال برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات سخت‌افزاری تلفن همراه نوستالژیک یاد شده می‌توانید به اخبار قبلی منتشر شده در وب‌سایت ما مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی در رابطه با پردازنده، باتری و سایر مشخصات مرتبط به این دستگاه را از آنجا جست‌وجو کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

مطلب پیشنهادی