نوکیا ۸ نیز به خوانده اندروید اوریو افزوده خواهد شد

نوکیا ۸

نوکیا ۸

بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی مقامات کمپانی اچ ام دی گلوبال، این شرکت به‌زودی به‌روزرسانی اندروید اوریو ۸ را برای تلفن‌های همراه هوشمند پرچم‌دار نوکیا ۸ عرضه خواهد کرد. یوگو سرویکاس به‌عنوان رئیس بخش تولیدات کمپانی اچ ام دی به‌تازگی و در طی توئیتی ارائه اندروید اوریو برای پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ میلادی خود را تائید کرد.

بسیار جالب است که بدانیم نوکیا ۸ به‌روزرسانی یادشده را تنها یک ماه پس از رونمایی و عرضه‌اش در بازار دریافت خواهد کرد. بااین‌حال، به‌روزرسانی‌های این‌چنینی هنوز برای دیگر دستگاه‌های اندروید نوکیا از قبیل نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ که چند ماه زودتر و در کنگره موبایل جهانی رونمایی شدند، اعلام‌نشده است.

سرویکاس همچنین به پست چند تصویر در حساب کاربری توییتری خود پرداخت که نسخه بتای اندروید اوریو را بر روی نوکیا به تصویر می‌کشیدند.  با نگاهی دقیق‌تر به این تصاویر متوجه می‌شویم که به‌روزرسانی اندروید اوریو برای نوکیا ۸ چندان سبک نبوده و با حجم نسبتاً سنگین ۱٫۳ گیگابایت عرضه می‌شود. اگرچه کمپانی اچ ام دی به‌روزرسانی اندروید ۸ را برای نوکیا ۸ تائید کرده است اما درباره تاریخ دقیق عرضه نسخه نهایی و عمومی این به‌روزرسانی هنوز اطلاعاتی وجود ندارد.

البته بر اساس برنامه زمانی کمپانی یادشده انتظار می‌رود که به‌روزرسانی اندروید اوریو برای سه مدل دیگر تلفن‌های همراه هوشمند نوکیا (نوکیا ۳؛ نوکیا ۵ و نوکیا ۶) زمانی منتشر خواهند شد که نوکیا ۸ به‌روزرسانی اندروید ۸ را دریافت کرده باشد. بااین‌وجود باید دید که اچ ام دی گلوبال به‌عنوان سرپرست جدید نوکیای نوستالژیک تا چه حد می‌تواند کاربران وفادار به این برند را راضی نگه بدارد. البته باید در نظر داشت که یکی از نقاط قوت کمپانی‌ها درزمینهٔ موفقیت بیشتر در بازار تلفن‌های همراه هوشمند، ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری دقیق، به‌موقع و جذاب است که همین امر نیز می‌تواند برگ برنده‌ای برای احیای دوباره نوکیا توسط اچ ام دی گلوبال باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی