های وب همچنان می‌تازد، آسیاتک هم به های وب فروخته شد

های وب

های وب

به نظر می‌رسد که رقابت بین شرکت‌های دولتی و بخش خصوصی در زمینه خدمات وب به‌شدت بالا گرفته است. با توجه به قدرت بالای مخابرات در ارائه خدمات اینترنت خانگی، شرکت‌های خصوصی به‌تدریج با چالش روبرو شده بودند ولی به نظر می‌رسد راهکاری جدید برای بهبود ساختار رقابتی ارائه شده است و در مرکز این راه کار، شرکت‌های وب قرار گرفته است.

های وب که توانسته بود تا شرکت خوش‌نام پارس آنلاین را بخرد، به‌تازگی در اقدامی شگفت انگیز، دیگر غول بزرگ اینترنتی ایران یعنی آسیاتک را نیز به مجموعه خود اضافه کرد. به این ترتیب عملا رقابت بین های تک و مخابرات به مرحله بسیار جذابی وارد خواهد شد. البته برنده این رقابت، کاربرانی خواهند بود که می‌توانند گزینه‌های بیشتری در اختیار داشته باشند و حتی به‌واسطه رقابت پیش آمده، از کاهش قیمت احتمالی در ازای خدمات اینترنتی نیز بهره‌مند گردند.

در این میان مدیرعامل شرکت آسیا تک یعنی جناب آقای یوسفی زاده در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که این شرکت مذاکرات با های وب را آغاز کرده است و به‌زودی به این گروه خواهد پیوست. به این ترتیب یکی از بزرگ‌ترین روندهای ادغام شرکت‌ها در بخش خصوصی شکل خواهد گرفت، اتفاقی که پیش از این هیچ‌گاه نمونه‌ای از آن در صنایع کشور رخ نداده بود.

همچنین گفته می‌شود که های وب به آسیاتک و پارس آنلاین بسنده نخواهد کرد و به چند شرکت تامین کننده خدمات ارتباطی دیگر نیز پیشنهاد ارائه کرده است. در صورت موفقیت در اخذ قرارداد با شرکت‌های یادشده نیز می‌توان انتظار داشت که های وب بتواند با جهشی بسیار چشمگیر در بازار اوراق بهادار تهران روبرو گردد.

آسیاتک به های وب نخواهد پیوست

البته هنوز جزئیات این موضوع منتشر نشده است و باید منتظر ماند تا مسئولان این شرکت ها در بیانیه‌ای رسمی مانند جریان فروش پارس آنلاین به های وب، جزئیات بیشتر را در اختیار رسانه‌ها قرار بدهند.

3
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

3 دیدگاه

 • Avatar احمدرضا
  08 آبان 1396

  خیلی جالبه واقعا، باید ببینیم بقیه شرکت هایی که میخره کیا هستن. حتما فردا خبرش میاد که شاتل رو هم خریده خخخخخخخ

 • Avatar رضا صفوی
  08 آبان 1396

  خداکنه بخرن قیمت ارزون بشه ما بتونیم اینترنت درست حسابی داشته باشیم

 • Avatar محمد
  08 آبان 1396

  چقد ترسناک شد های وب

مطلب پیشنهادی