ریپورتاژ آگهی

هدست گیمینگ چه نوع هدستی است ؟

هدفون ها بر اساس ظاهر و نوع قرارگیری به انواع زیر تقسیم می شوند.

1) هدفون های این ایر که در داخل گوش قرار می گیرند.

2) هدفون های آن ایر که بر روی لاله گوش قرار می گیرند.

3) هدفون های اور ایر که تمام لاله گوش را احاطه کرده و در اطراف آن قرار می گیرد.

معمولا از هدفون برای گوش دادن به موسیقی استفاده می شود و با هدفون هایی که میکروفون ندارند نمی توان مکالمه کرد . اما نوعی از هدفون ها وجود دارند که دارای میکروفون هستند. این هدفون ها که هدست نامیده می شوند، برای مکالمه نیز به کار می روند.

هدست گیمینگ

در بین هدست های تخصصی می توان به هدست گیمینگ اشاره کرد، کاربرهایی که بازی های کامپیوتری انجام می دهند از هدست های گیمینگ استفاده می کنند. برخی از این هدست ها قابلیت شبیه سازی صدای مجازی فراگیر را دارند و برخی دیگر با ارائه صدای دالبی نظر کاربران را به خود جلب می کنند.

در سیستم شنوایی انسان این امکان وجود دارد که بتوانیم جهت صداهایی را که می شنویم تشخیص دهیم. به دلیل تعبیه چندین درایور در هدست های گیمینگ، این هدست ها نیز قابلیت تشخیص جهت صدا را دارند. این موضوع برای کاربران بازی های کامپیوتری بسیار مهم است و باعث می شود خود را جزئی از بازی حس کنند.

با استفاده از هدست های گیمینگ، کاربران می توانند در شلوغ ترین مکان ها صدایی با کیفیت در اختیار داشته باشند و بدون شنیدن صداهای اطراف به بازی خود ادامه دهند. این قابلیت نویز کنسلینگ نامیده می شود.

این هدست ها دارای ایزولیشن بالایی نیز هستند ، پس می توانید در هر زمان از شبانه روز بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران، از بازی های کامپیوتری استفاده کنید.

در صورتی که با هدست های سیمی احساس راحتی نمی کنید، می توانید از انواع بدون سیم این هدست ها استفاده کنید. در هنگام انتخاب هدست گیمینگ بلوتوث باید به باتری و قابلیت نگه داری شارژ آن  دقت کنید. هدستی انتخاب کنیدکه امکان استفاده طولانی مدت، بدون نگرانی برای اتمام شارژ آن را داشته باشد.

موضوع دیگر برای انتخاب هدست گیمینگ راحتی آن است. هدست باید وزن و ابعاد مناسبی برای استفاده داشته باشد. جنس ایرپد ها و فشار آن ها به روی گوش و نحوه قرارگیری مناسب آن از مهم ترین ویژگی هایی است که هنگام خرید هدست گیمینگ باید مورد توجه قرار بگیرد.

بنابراین برای خرید هدست های گیمینگ بهتر است اول آن ها را امتحان کرده و پس از اطمینان حاصل کردن از راحتی آن نسبت به خرید محصول اقدام نمایید.

برای خرید هدست گیمینگ به سایت دیوار که بزرگ ترین بستر برای درج آگهی رایگان است، مراجعه نماییید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا