اخبار

همایش E3 امسال دارای یک رویداد عمومی بازی خواهد بود

برای سالیان بسیار، نمایشگاه E3 تنها برای تاجران صنعت بازی و خبرگزاری ها مفید بود. این کار تا حدی لازم است اما این محدودیت، جلوی هزاران بازیباز را از دیدن سرگرمی محبوب خود محروم می کرد.

خوشبختانه این محدودیت در حال تغییر یافتن است. ESA از قابلیت E3 Live پرده برداری کرده است. این قابلیت یک رویداد عمومی است که به شما اجازه می دهد تا آنچه را که نمی خواهید از دست دهید، ببینید. دورهمی بلیطی که در کنار E3 از ۱۴ تا ۱۶ ژوئن برگزار می شود به شما قول می دهد که تجربه ای از بازی های جدید را داشته باشید، با توسعه دهندگان حضوری صحبت کنید و قبل از همه تجربه های جدیدی داشته باشید

البته انتظار نداشته باشید که شما کیفیت یکسانی با آنچه پشت در های بسته در حال رخ دادن است، داشته باشید. شرکت کنندگان اصلی تعداد کمی از مهره های اصلی E3 هستند. شرکت های مانند یوبی سافت و برادران وارنر از این جمله شرکت ها هستند. در این رویداد، اچ تی سی و آکولوس هدست های واقعیت مجازی خود را در معرض عموم قرار خواهند داد و آلین ویر نیز از پی سی های گیمینگ خود استفاده خواهد کرد. برنامه هایی نظیر توئیچ، مانستر و … نیز از باقی برگزار کنندگان ای رویداد خواهند بود. اگر شما امیدوارید که غرفه های سونی و ماکروسافت را تجربه کنید، باید فعلا صبر نمایید.

همه ی این کار ها یک قدم بزرگ و البته ضروری است. باید تا زمان برگزاری E3 منتظر بمانیم تا ببینیم که استقبال مردم از این رویداد چگونه خواهد بود.

منبع : Engadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا