همراه‌های اندرویدی بیشتر خراب می‌شوند یا آیفون‌ها؟

همراه‌های اندرویدی

همراه‌های اندرویدی

هواداران اپل و اندروید، سلاح‌های خود را آماده کنید تا در بخش کامنت‌ها جنگ جهانی سوم را به راه بیندازید زیرا امروز قرار است به این موضوع نگاه کنیم که آیفون بیشتر خراب می‌شود یا همراه‌های اندرویدی. برای این کار به‌سادگی می‌توان به پاسخی که متخصصان مربوطه ارائه کرده‌اند نگاه انداخته و مدعی شویم که همراه‌های اندرویدی به‌مراتب بیشتر از آیفون خراب می‌شوند ولی بهتر است این مقاله را تا پایان خوانده و سپس نتیجه‌گیری نهایی را انجام بدهید.

آمار منتشر شده توسط مراکز تعمیرات نشان می‌دهد که در سال جاری میلادی شاهد خرابی ۲۵ درصد از همراه‌های اندرویدی عرضه شده به مشتریان بوده‌ایم. این رقم برای شرکت اپل و محصولات آن‌ها به ۱۲ درصد رسیده است که نشان می‌دهد که خرابی اندروید حتی از دو برابر خرابی آیفون بیشتر بوده است. با این حال نکته قابل تاملی که متخصصان امنیتی به آن اشاره کرده‌اند این است که اپل، تنها تولید کننده آیفون است ولی اندروید توسط صدها شرکت مختلف به بازار عرضه می‌شود. این شرکت‌ها ممکن است از بدترین سخت‌افزارهای ممکن استفاده کنند (که در برخی از برندهای گمنام چینی به‌راحتی شاهد چنین موضوعی هستیم) و این امر مسلما موجب می‌شود تا آمار خرابی دستگاه‌های اندرویدی بالا برود. با توجه به این‌که یک شرکت خاص را نمی‌توان رقیب اصلی برای آیفون معرفی کرده و خرابی محصولات آن‌ها را نمادی کلی از اندروید دانست، به صورت کلی باید به این آمار بسنده کرد. با این حال اگر محصولی معقول را با سیستم عامل اندروید خریداری کنید، احتمال خرابی دستگاه شما به‌مراتب کمتر از ۲۵ درصد خواهد بود.

آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ را در این تصاویر موکاپ مشاهده کنید

با تمامی این تفاسیر نظر شما در این باره چیست؟ آیا تجربه‌ای در زمینه خرابی دستگاه‌های اندرویدی یا آیفون خود داشته‌اید؟ در این صورت آن را با ذکر نام مدل و دلیل خرابی در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا قضاوت برعهده شما باشد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی