همکاری ال جی و B&O PLAY برای ارتقای صدای گوشی‌های هوشمند جدید

01 اسفند 1394

lg-bo-140443

شرکت ممتاز B&O PLAY صدا و قابلیت صوتی بی‌نظیر برای جدیدترین گوشی هوشمند ال­ جی به ارمغان می‌آورد

سئول- شرکت ال­ جی الکترونیکس (LG) امروز اعلام کرد که برای ارائه تجربه صوتی با کیفیت بالای بهبود یافته به کاربران گوشی‌های هوشمندش با شرکت ممتاز B&O PLAY توافقی را اجرا کرده است. شرکتB&O PLAY با سابقه ۹۰ ساله در زمینه صدا و طراحی بی‌نظیر، ساخت ماهرانه و نوآوری محصول از زمان Bang & Olufsen ، همان ارزش‌ها را برای نسل جدیدی از محصولات امروزی خلق می‌کند که مشتریانِ آگاه به طراحی و کیفیت آن را به طور کامل منطبق بر مفهوم ال جی به عنوان پیشگام صدای تلفن هوشمند می‌دانند.

این دو شرکت دست در دست هم کار می‌کنند تا مطمئن شوند LG G5 بهترین کیفیت صدا را به مشتریان عرضه می‌کند. ال­ جی اولین شرکتی خواهد بود که ویژگی صدای Hi-Fi قدرتمند را با همکاری B&O PLAY بر روی گوشی‌هایش ارائه می‌دهد.

هنریک تادورف لورنسن، رئیس B&O PLAY، می‌گوید: “ما از همکاری با ال جی بسیار هیجانزده هستیم. با تمرکزی که ال­ جی بر روی گوشی‌های هوشمند گذاشته است، این همکاری به B&O PLAY فرصت می‌دهد تا صدای ممتاز خود را به بازار گسترده‌تری از مشتریان عرضه کند. B&O PLAY برای عاشقان موسیقی که در بازار به دنبال بهترین‌ها هستند نامی آشناست. این محصولات خلاقانه، فراتر از مرزها و مداوم در حال تحول هستند و مشتریان همان چیزی را در تلفن همراهی که انتخاب می‌کنند که از یک هدفون انتظار دارند. بنابراین، این یک همکاری ایده‌آل و کامل است.”

سامسونگ پرچمدار جدید خود Galaxy S7 را در ایران رونمایی کرد

ال ­جی که تا کنون مرزهای صدای تلفن هوشمند را درنوردیده است، تصمیم دارد همکاری خود با B&O PLAY را ادامه دهد تا رقابت تجربه صوتی در گوشی‌های هوشمندش را بیشتر کند.

جونو چو، رئیس و مدیر اجرایی شرکت ارتباطات موبایل ال­ جی الکترونیکس می­گوید: “با همکاری با B&O PLAY، ما باور داریم که می‌توانیم انتظارات مشتریانی که در پی نسل جدید صدای پیشرفته در گوشی‌های هوشمندشان هستند را برآورده می‌کنیم. همکاری ما با B&O PLAY برای هر دو طرف سودمند بود و ال جی به همکاری با شرکت‌های پیشرو در گستره وسیعی از صنایع مختلف ادامه می‌دهد تا استانداردهای جدیدی را برای نوآوری در بازار گوشی‌های هوشمند ممتاز ایجاد کند.”

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟