همکاری جدید بین سامسونگ و اپل

همکاری سامسونگ و اپل

همکاری سامسونگ و اپل

شاید هواداران سامسونگ و اپل  به‌عنوان دشمنان خونی شناخته شده و از هر فرصتی برای کوبیدن یکدیگر استفاده کنند ولی این دو شرکت در سطح مدیریتی بارها با هم همکاری‌های نزدیک داشته‌اند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از وب‌سایت‌های خبری تحلیلی معتبر، کمپانی اپل هم اکنون با Samsung Display و دیگر تامین کننده‌های خود برای تولید نسل جدید صفحه نمایش‌های OLED در اندازه‌های ۵٫۸۵ و ۶٫۴۶ اینچ مذاکراتی را آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش انتظار می‌رود که این صفحه نمایش‌ها در مدل‌های جدید تلفن همراه هوشمند اپل که در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهند شد، به کار می‌رود. با این حال ممکن است برنامه‌های کمپانی اپل در این باره تغییر فراوانی بکند زیرا تا آن زمان راه زیادی در پیش خواهد داشت.

اگر همه چیز بر اساس گزارش ارائه شده پیش برود می‌توان انتظار داشت که آیفون ۹ با صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی ارائه شود. این اندازه صفحه نمایش حتی از گلکسی نوت ۸ نیز بزرگ‌تر است. این در حالی است که نسخه ۵٫۸۵ اینچی این صفحه نمایش در واقع با اندازه آیفون ۸ برابری خواهد کرد.

لازم به ذکر است که یکی از وب‌سایت‌های تحلیلی در ماه می سال میلادی جاری مدعی شده بود که کمپانی اپل قصد دارد تا آیفون‌های جدید را در اندازه‌های ۵٫۲۸ و ۶٫۴۶ اینچی عرضه کند اما بر اساس گزارش‌های جدید اندازه صفحه نمایش ۵٫۲۸ اینچی توسط این کمپانی لغو شد.

یکی از دلایل چنین تصمیمی آن است که مشتریان ترجیح می‌دهند از صفحه نمایش‌های بزرگ‌تر استفاده کنند و فناوری‌هایی مانند صفحه نمایش کامل و بدون حاشیه برای این توسعه داده شده‌اند که بتوانند در حالی که اندازه کلی تلفن‌های همراه هوشمند را کوچک نگه می‌دارند، سایز صفحه نمایش را بزرگ‌تر کنند. با این وجود هنوز تصمیم‌گیری برای اندازه دقیق آیفون ۹ درحالی که هنوز آیفون ۸ حتی رونمایی نشده است، بسیار زود است. در هر حال موضوع اصلی همکاری بین سامسونگ و اپل است که بار دیگر شکل خواهد گرفت.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی