اخبار

هوآوی در فهرست 100 شرکت تاثیرگذار جهان به انتخاب مجله معتبر TIME

در لیست TIME100 که حاصل بررسی بیش از 500 کمپانی در سراسر جهان است، نام شرکت هوآوی نیز به دلیل ارائه خدمات تأثیرگذار در جهت بهبود فناوری و زندگی، دیده می‌شود. از جمله فاکتورهای برجسته در انتخاب‌ شرکت‌های این لیست می‌توان به نوآوری، تأثیرگذاری، موفقیت و پیشرو بودن اشاره کرد.

به عقیده‌ی مجله تایم، این لیست می‌تواند نوعی تمجید از کسب‌و‌کارهایی باشد که با نقش مثبت خود، به دنبال پیشبرد فناوری و ساخت دنیایی بهتر هستند. کمپانی هوآوی نیز علی‌رغم چالش‌هایی نظیر شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های دولت آمریکا، ضمن افزایش حاشیه سود سالانه خود تا 3.2 درصد، در لیست TIME100 قرار گرفته است.

هوآوی از آغاز تأسیس خود در سال 1988، هر سال حداقل 10 درصد از بودجه خود را صرف تحقیق و توسعه کرده که این عدد در سال 2020، مبلغی بیش از 22 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود. افزون بر تمام این موارد، نیمی از کارمندان هوآوی در بخش‌های طراحی و تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند.

هوآوی در فهرست 100 شرکت تاثیرگذار جهان به انتخاب مجله معتبر TIME

آقای جوی تان، معاون روابط عمومی هوآوی، راز موفقیت این شرکت را نیروی کار ورزیده و متعهد می‌داند. وی به این نکته نیز اشاره کرده است که هوآوی با دارا بودن بیش از 190 هزار کارمند در 170 کشور جهان، به تلاش برای پیشرفت و گسترش فناوری ادامه خواهد داد.

شرکت هوآوی در سال‌های اخیر با توسعه فعالیت‌های خود در حوزه‌های پردازش ابری، فناوری 5G و اینترنت اشیا، به یکی از نوآورترین کمپانی‌ها در پیشبرد موج جدید انقلاب صنعتی تبدیل شده و با داشتن بیش از 100 هزار ثبت اختراع (پتنت) در زمینه‌های مختلف تکنولوژی، به عنوان یکی از کمپانی‌های پیشرو در دنیای دیجیتال شناخته می‌شود.

هوآوی به عنوان یکی از صد شرکت برتر مجله‌ی تایم، اعلام کرده که با هدف گسترش تکنولوژی و بهبود زندگی بشر، آماده است با شرکت‌های بزرگ و کوچک فعال در حوزه فناوری همکاری کند. در حال حاضر شرکت‌ها و سازمان‌های متعددی در حوزه‌های خودروسازی، آموزش، سلامت و خدمات مالی، هوآوی را به عنوان شریک تجاری خود برای ارتقای ظرفیت‌‌های دیجیتال برگزیده‌اند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟