هواوی بالاخره می بند ۲ را عرضه کرد

می بند ۲

می بند ۲

ردیاب‌های سلامت به‌تدریج جای خود را در بازار مصرف یافته‌اند و در این میان به آرامی شرکت‌های جدیدی به سراغ عرضه این محصولات ساده و کاربردی می‌روند. هواوی در ماه جولای سال میلادی جاری از جدیدترین ردیاب سلامت خود با نام بند پرو ۲ رونمایی کرد. این پوشیدنی هوشمند از ویژگی‌های متعارف ردیاب‌های سلامت از قبیل ردیاب ضربان قلب، نمایش اعلانات، جی پی اس، ردیاب خواب و دیگر ویژگی‌های جذاب بهره‌مند‌است.

یکی از قابلیت‌های مچ‌بند می بند ۲ ویژگی مربی در حال اجرای آن است که می‌تواند مطابق با برنامه تمرینی شما شخصی‌سازی شود. از دیگر ویژگی‌های اصلی این دستگاه می‌توان به تمرین‌های ریلکسیشن آن اشاره کرد که با ارائه تمرین‌هایی تنفسی، استرس و اضطراب روزانه وارده بر کاربر را می‌کاهد .

البته یکی از مزیت‌های اصلی این دستگاه نیز مانند نمونه‌های سابق آن قیمت بسیار مناسب است. بند پرو ۲ هم‌اکنون با برچسب قیمتی ۶۹ دلار به فروش می‌رسد و به‌زودی وارد بازار بیشتر کشورهای جهان خواهد شد. همچنین این دستگاه با هر دو سیستم‌عامل محبوب و هوشمند اندروید و iOS کار خواهد کرد. در کنار این ویژگی‌های خیره‌کننده و قیمت عالی می‌توان از باتری این دستگاه نیز تقدیر کرد. بر اساس اظهارات کمپانی هواوی، بند پرو ۲ می‌تواند با یک‌بار شارژ تا یک هفته دوام بیاورد. علاوه بر این، بند یادشده در سه رنگ آبی، قرمز و مشکی به فروش می‌رسد.

البته با دقیق شدن بر روی‌بندهای ارائه‌شده توسط کمپانی‌های دیگر فعال در رده فناوری ردیاب سلامت  ازجمله شیائومی، می‌توانیم به تشابه بسیار زیاد این بند با ردیاب‌های سلامت آن پی ببریم. برای مثال بند پرو ۲ نه‌تنها ازلحاظ قیمتی بلکه ازنظر ظاهری نیز قابلیت‌های ارائه‌شده بسیار شبیه به می بند ۲ ارائه‌شده توسط کمپانی شیائومی است. به‌این‌ترتیب شاید بتوان این دو کمپانی را از این به بعد به‌عنوان دو رقیب جدی درزمینهٔ ردیاب‌های سلامت خوش قیمت و با کارایی معقول در نظر گرفت.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی