هواوی به دنبال عقد قرارداد بلند مدت با LG Display است

30 شهریور 1396
LG Display

به نظر می رسد که ارتباطات هواوی و  شرکت LG Display بیش از پیش شده و قرار است که تا ماه آینده بین این دو شرکت قرارداد بزرگی به ثبت برسد. این قرار داد برای تولید و تامین پنل های تصویری گوشی های هواوی توسط LG Display خواهد بود و به نظر بلند مدت خواهد بود. تقاضا برای پنل‌ اولد در چین بسیار بالا است از این‌رو هواوی برای اطمینان از تأمین پنل‌های مورد نیاز خود، استراتژی دوطرفه‌ای در پیش گرفته و به دنبال تأمین نیازهایش از هر دو غول کره‌ای است.

شنیده‌ها حاکی از آن هستند که ال‌جی دیسپلی دو تا سه میلیون واحد پنل اولد سایز کوچک تا متوسط برای هواوی تأمین خواهد کرد؛ این پنل‌ها در کارخانه‌های E2 و E5 ال‌جی در شهر پاجوی کره جنوبی تولید خواهند شد؛ البته ال‌جی به دنبال افزایش ظرفیت تولید پنل‌های اولد در کارخانه‌‌های E5 و E6 نیز خواهد بود. این معامله احتمالا بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد وون کره‌ جنوبی (معادل ۱۷۶ تا ۲۶۵ میلیون دلار) ارزش خواهد داشت. میزان پنل‌ تأمین‌ شده توسط ال‌جی دیسپلی با سازگار شدن استفاده از تکنولوژی اولد با محصولات بیشتری از هواوی افزایش خواهد یافت.

از آنجایی که سامسونگ دیسپلی در تامین به موقع پنل های تصویری آیفون موفق نبوده این LG Display است که می توان د در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ شتابی بی نظیر بگیرد و شروع بهعقد قرارداد های مهم کند.طبق اطلاع رسیده به BusinessKorea، برخی از سازندگان گوشی در چین هم مشکلاتی در دریافت به‌موقع سفارش‌های خود از سامسونگ داشته‌اند. به‌احتمال فراوان هواوی همکاری خود با سامسونگ دیسپلی را ادامه خواهد؛ ظاهرا پرچم‌دار مورد انتظار میت ۱۰ به پنل اولد سامسونگ مجهز شده است. با توجه به تحرکات اخیر در سیاست‌های هواوی، این غول چینی به دنبال سازگار کردن گوشی‌های بیشتری با تکنولوژی اولد در سال آینده میلادی است.

جشنواره تعمیرات مجانی تجهیزات هوآوی

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی