هواوی P20 بزرگ‌تر از انتظارات قبلی خواهد بود

هواوی P20 لایت بزرگ‌تر از هواوی P20

هواوی P20 بزرگ‌تر از انتظارات قبلی خواهد بود

به‌تازگی نسخه اصلی هواوی P20 لایت منتشر شده است که مقایسه آن با ماکت هواوی P20 که به رسانه‌ها راه یافته بود نشان دهنده وجود یک بدنه بزرگ‌تر است.

شرکت هواوی از چندی پیش مدل لایت از هواوی P20 را معرفی کرد ولی مدل اصلی هواوی P20 را بدون معرفی باقی گذاشته است. با این حال ماکتی از این محصول به رسانه‌ها راه پیدا کرده بود تا ابعاد و اندازه این محصول را به کاربران نشان بدهد. با این حال نکته بسیار جالب، مقایسه این دستگاه در کنار مدل لایت است که نشان می‌دهد شرایط عجیبی بر روی این مدل حکم‌فرما است زیرا مدل لایت از مدل اصلی بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

دو مدل هواوی P20 پرو و هواوی P20 هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده‌اند ولی به نظر می‌رسد که در هفته آینده در رخدادی در پاریس به‌صورت مشترک به رسانه‌ها معرفی خواهند شد. به این ترتیب می‌توان گفت که این تلفن‌های همراه هوشمند می‌توانند بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص بدهند.

با این وجود این‌که نسخه لایت که نسخه سبک‌تر (از نظر سخت‌افزاری) از یک محصول اصلی است از یک نسخه اصلی بزرگ‌تر باشد، امری مرسوم و طبیعی نیست و سابقه چندانی از عرضه محصولاتی از این دست وجود ندارد. با این حال هواوی ثابت کرده است که قصد دارد تا راه خودش را برود و کاری به شرکت‌های دیگر ندارد و می‌خواهد یک مولف در بازار تلفن‌های همراه هوشمند لقب بگیرد.

از جمله مشخصات سخت‌افزاری فاش شده از مدل‌های پرو و عادی هواوی P20 می‌توان به نمایشگر ۵٫۷ اینچی با رزولوشن ۲۲۴۰ در ۱۰۸۰ و دوربین دوگانه ۲۰+۱۲ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسل اشاره کرد. همچنین قرار است تا این دستگاه‌ها از اندروید نسخه ۸ بهره‌مند بوده و یک باتری ۳۴۰۰ آمپرساعتی داشته باشند. پردازنده این مدل‌ها نیز کایرین ۹۷۰ خواهد بود و با گزینه‌های رم ۴ و ۶ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی به کاربران عرضه خواهند شد. قیمت این محصول نیز در وب‌سایت‌هایی مانند یورو زون برابر با ۶۷۹ یورو تعیین شده است.

مطلب پیشنهادی