وان پلاس ۵T چه تفاوتی با سایر پرچم‌داران بازار دارد

وان پلاس ۵T

وان پلاس ۵T

تلفن‌های همراه شرکت وان پلاس معمولا با قابلیت‌های سخت‌افزاری جدید خود موجب می‌شوند تا همگان استانداردهای جدیدی را برای تلفن‌های همراه هوشمند متصور شوند و با عرضه شدن وان پلاس ۵T همه منتظر هستند که ببیند این تلفن چگونه تغییراتی را به همراه آورده است و تا چه اندازه نسبت به سایر محصولات بزرگ حاضر در بازار متفاوت است.

نخستین قابلیت ویژه و تفاوت بزرگ این تلفن همراه را باید نمایشگر بزرگ و ۶ اینچی آن دانست. این تلفن همراه هوشمند نمایشگری ویژه و زیبا دارد که تقریبا با رسم امروزی شرکت‌های دیگر برابری می‌کند. این نمایشگر بدون لبه از نسبت ۱۸ به ۹ استفاده می‌کند و بیش از ۸۰ درصد بخش جلویی دستگاه را پوشانده است. شرکت‌هایی مانند اوپو نیز همراه‌هایی با ابعاد مشابه با این محصول را ارائه کرده‌اند. هیچ‌یک از پرچم‌داران بزرگ دیگر چنین اندازه‌ای از نمایشگر را به کاربران خود ارائه نکرده‌اند. نمایشگر گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از این محصول بزرگ‌تر است و گلکسی اس ۸، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و آیفون X نیز نمایشگرهای کوچک‌تری دارند و به همین دلیل نیز می‌توان نمایشگر ۶ اینچی وان پلاس ۵T را یک محصول متفاوت با سایر محصولات دانست.

قابلیت دوم را می‌توان سیستم شناسایی چهره دانست که وان پلاس ۵T نیز مانند سایر شرکت‌ها به سراغ سیستم تشخیص چهره رفته است. البته این سیستم به‌خوبی سیستم تشخیص چهره آیفون عمل نمی‌کند ولی می‌توان آن را مشابه با سیستم تشخیص چهره گلکسی نوت و گلکسی اس ۸ دانست. سیستم تشخیص چهره این تلفن همراه می‌تواند به کمک الگوریتم‌های سیستم تشخیص مسیر اقدام به شناسایی چهره کاربر کند و به همین دلیل نیز می‌توان با کمک یک عکس از صاحب دستگاه،این سیستم را دور زد.

ال جی V40 دارای ۵ سنسور دوربین خواهد بود

سومین ویژگی وان پلاس ۵T را می‌توان دوربین آن دانست. این دوربین عریض با مهاجرت از ابعاد ، به‌مراتب بزرگ‌تر از قبل شده و اندازه‌ای دارد. این دوربین بدون شک یکی از بهترین دوربین‌های جهان در نور کم است. همچنین سیستم بزرگنمایی در زمان عکاسی که از نسل قبلی به‌عنوان یک ویژگی بزرگ در همراه‌های وان پلاس بود، در وان پلاس ۵T بهبود پیدا کرده است و بسیار ویژه به‌حساب می‌آید.

با تمامی این تفاسیر باید گفت که بزرگ‌ترین مزیت این تلفن همراه که موجب می‌شود تا این محصول از پرچم‌داران سایر شرکت‌ها برتر باشد را باید قیمت آن دانست. این محصول تنها ۵۰۰ دلار قیمت دارد و نسبت به تمام رقبای خود قیمتی به‌مراتب پایین‌تر دارد. حال به یاد بیاورید که این محصول دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ و ۸ گیگابایت رم نیز هست. با این تفاسیر نظر شما درباره این محصول چیست؟ به نظر شما وان پلاس ۵T می‌تواند تبدیل به یکی از برترین محصولات تاریخ شود؟

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟