ورایزون و بهینه‌سازی گلکسی اس ۸

گلکسی اس ۸

کمپانی ورایزون در راستای به‌روزرسانی ارائه شده برای تلفن همراه هوشمند پیکسل، به‌تازگی بسته به‌روزرسانی جدیدی را نیز برای تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس ارائه کرده است که شامل برطرف سازی چند باگ و بهبودهایی در زمینه سرعت تشخیص چهره، نوار راهبری و برطرف سازی نقص‌های دیگر از جمله وی‌پی‌ان ها، بلوتوث اتوموبیل و زنگ هشدار هستند.

همان‌طور که ذکر شد بسیاری از این به‌روزرسانی‌ها مربوط به برطرف سازی نقش‌های کوچک و آپدیت‌های نرم‌افزاری است اما برخی از تغییرات ایجاد شده به همراه این بسته به‌روزرسانی، از قبیل بهتر شدن سرعت تشخیص چهره و اضافه چند ترفندهای جدید به کلید ناوبری می‌تواند تجربه کار با این دستگاه هوشمند را بهبود بخشد. با این حال باید به خاطر داشت که این قابلیت تشخیص چهره سریع‌تر به نسبت نسخه اصلی امنیت کمتری دارد. بنابراین اگر واقعا نگران امنیت دستگاه هوشمند خود هستید می‌توانید این قابلیت را به حالت خاموش نگه‌داشته و از روش قدیمی و البته کم‌سرعت تر استفاده کنید.

به‌روزرسانی نوار ناوبری قرار گرفته در این بسته نیز بسیار ساده است. هم اکنون یک کلیک برای قفل کردن و باز کردن قفل این دکمه به دستور دو بار کلیک تبدیل شده است. باقی به‌روزرسانی‌های ارائه شده در این بسته مربوط به از بین بردن باگ‌ها و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری است که اصلی‌ترین آن‌ها مربوط به نرم‌افزار صدای بلوتوث بعد از دریافت تماس است.

بااین‌وجود این به‌روزرسانی هنوز برای برخی از دستگاه‌ها ارائه نشده است و کاربران می‌توانند با چک کردن وضعیت به‌روزرسانی‌های خود به‌محض ورود این بسته از آن باخبر شوند. کاربران می‌توانند با رفتن به آدرس Settings -> About phone -> Software updates -> Check for Update از وضعیت به‌روزرسانی دستگاه خود، آگاهی یابند. هنوز مشخص نیست که این قابلیت‌ها برای دستگاه‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس سایر ارائه دهندگان خدمات همراه نیز عرضه خواهد شد یا خیر.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی