ویدیوی آنباکسینگ کنسول اکس‌باکس‌وان اس

18 ژوئن 2016

کنسول اکس‌باکس‌وان اس (Xbox One S) در طول کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2016 به صورت رسمی معرفی گردید؛ اما بدون تردید پاسخ بسیاری از سوالات شما هنوز داشته نشده است. به عنوان مثال این کنسول جدید چه مقدار نسبت به کنسول اصلی کوچک‌تر بوده و یا از لحاظ ظاهر چه تفاوت‌هایی دارد؟ پاسخ سوال شما در نزد ماست. برای مشاهده ویدیو آنباکسینگ اکس‌باکس‌وان اس در ادامه مطلب با گیم‌شات همراه باشید.

 

همانطور که انتظار می‌رفت، «اکس‌باکس‌وان اس» نسبت به مدل اولیه اندازه کوچک‌تری دارد چرا که این مدل همان «اسلیم» است. بنا بر گفته کمپانی مایکروسافت: بازی‌بازان از این به بعد برای نگهداری کنسول به فضای کمتری نیاز دارند. جعبه‌ای که قطعات در آن نصب و سوار شده نسبت به کنسول اصلی ۴۰ درصد کوچک‌تر بوده که این خود باعث می‌شود در مکان‌های بهتری بتوانید آن را قرار دهید؛ این پایان کار نبوده و همراه با کنسول جدید، یک دسته وایرلس جدید نیز عرضه خواهد شد. برای اینکه بتوانید تصور بهتری از کوچک‌شدن کنسول به‌دست بیاورید در تصویر زیر دو کنسول اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس‌وان اس روی هم قرار گرفته شده‌اند. همانطور که مشاهده می‌کنید، نسخه جدید این کنسول بسیار شکیل‌تر و کوچک‌تر است

 

اکس‌باکس‌وان اس

 

اگر هنوز برایتان سوالاتی باقی مانده که جوابشان را نگرفته‌اید، نگران نباشید. آقای میجور نیلسون در عملی جالب اقدام به انتشار ویدیویی از آنباکسینگ ستاره جدید خانواده اکس‌باکس‌وان کرده که درون آن به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده شده است.

 

دانلود ویدیو

لازم به‌ ذکر بوده که کنسول اکس‌باکس‌وان اس در حال حاضر به صورت پیش‌خرید قابل دسترس و در سه مدل ارائه می‌شود:

  1. دستگاه ۵۰۰ گیگابایتی به قیمت ۲۹۹ دلار
  2. ۱ ترابایتی به قیمت ۳۴۹ دلار
  3. نسخه ویژه ۲ ترابایتی به قیمت ۳۹۹ دلار
اطلاعات بسیاری از بازی Gears of War 4 منتشر شد

همچنین کنترل جدید آن را می‌توان به صورت جداگانه به قیمت ۵۹٫۹۹ خریداری نمود.

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی