ویدیوی آیفون SE در آب جوش !!!

17 فروردین 1395

همواره پس از عرضه‌ی یک گوشی هوشمند، کاربران سراسر دنیا با انجام آزمایش‌های عجیب و غریب و گاهی اوقات دلخراش توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کنند. تنها چند روز پس از عرضه‌ی رسمی آیفون SE یکی از خریداران این گوشی هوشمند، آزمایشی دلخراش را بر روی آن انجام داده است.آیفون SE در آب جوش !

این کاربر گوشی iPhone SE را درون آب جوشان قرار می‌د‌هد تا تحمل این گوشی را در دمای بالا محک بزند. در کمال تعجب، این گوشی پس از مدت کوتاهی که درون آب جوشان قرار داده می‌شود، از کار می‌افتد.

طبق گفته‌های این کاربر گوشی iPhone 5c  گوشی دوقلوی آیفون SE ، مدت زمانی حدود ۳۳ ثانیه را در این شرایط تحمل کرده است. اما همانطور که در ویدئو خواهید دید، آیفون SE در مدت زمان بسیار کمتری به طور کامل از کار می‌ایستد. پس از گذشتن چند دقیقه این کاربر گوشی را از درون آب جوشان در آورده و آن را در فریزر می‌گذارد با این امید که گوشی دوباره به کار بیفتد. برخلاف انتظار این گوشی به طور کامل از کار افتاده و حتی روشن هم نمی‌شود. همین کاربر پیش‌تر همین بلا را بر سر آیفون ۶ اس آورده بود. اما آن گوشی حتی پس از چندبار انجام دادن این آزمایش به مانند روز اول و به دور از هرگونه مشکلی به کار خود ادامه می‌داد.

ما ویدئوهای زیادی درباره‌ی آزمایش گوشی‌های آیفون در آب جوشان را دیده‌ایم، که تقریباً همه‌ی آنها از این آزمایش سربلند خارج شده‌اند. اما این‌بار به نظر می‌رسد آیفون SE زیاد هم تاب تحمل شرایط سخت را نداشته باشد.

ساعت‌های اندرویدی به آیفون ۷ متصل نمی‌شوند !

در ادامه ویدئوی مربوط به این آزمایش را تماشا کنید :

 

دانلود ویدیو

 

منبع:gadgetnews

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی